Eşiksiz Sürme Cam Balkon

Eşiksiz Sürme Cam Balkon

Eşiksiz sürme cam balkon iç mekanlarınızda kullanabileceğiniz gibi, dış mekanlarda da kullanılabilen sürgülü sistem camlara verilen isim olarak karşımıza çıkmaktadır. Eşikli sürgülü sistemler de mevcuttur. Cam kalınlığı 8 mm de olabilir 10 mm kalınlığa da uygun bir sistemdir.

Bu sistem için kanat sayısı sınırsızdır. Dilediğiniz sayıda olabilir. Bununla birlikte, kanatlar içeri doğru açılmaz. Bu nedenle rahatlıkla perde kullanabilirsiniz. Eşiksiz sürme cam balkon kendisini alttan taşıyan bir sisteme sahiptir.

Sistemin Özellikleri

Eşikli ve eşiksiz bu sistemlerin aslında baza yapıları ve üst kasalarının sistemi aynı olmakla birlikte alt kasa ve aksesuarlarda bazı değişiklikler meydana gelebilmektedir.

Peki bu sistem nasıl kullanılır? Aslında son derece pratiktir. Kanatlar kolayca açılır ve kapanır. Sürgülü bir sistemdir. İterek ve çekerek kolayca açabilirsiniz. Ara kapaklar birbirini çektiği için kolayca açılır ve kapanır.

Dilerseniz iç mekanlarda odaları bölmek için, dilerseniz de dış mekanlarda tercih edebileceğiniz, güvenilir ve pratik bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Güvenli olmasının nedeni tekerlerinde bulunan emniyet kilidi sistemidir. Bu sistem sayesinde camlar yerlerinden çıkmaz, herhangi bir tehlike meydana gelmez.

Eşiksiz sürme cam balkon genelde iş yerlerinde tercih edilen bir sistemdir. Evlerde kullanılması önerilmez. Tabanı alüminyumdur. Ayak takılmadan kullanılır. Isı yalıtımına sahip olmadığı için de ofis odalarının bölünmesinde veya kafetarya gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilir.

Camdan cama olarak tasarlanmış özel bir kilit mekanizmasına sahiptir. Bu nedenle hırsız tehlikesine geçit vermez.

 

Kaliteli Malzeme ve Doğru İşçilik

Zamanımızın çoğunu ofislerde geçiriyoruz. Sistemi ofis odalarını bölmek için veya dış alanlarda kullanabileceğimizden bahsetmiştik. Ancak ısı yalıtımı olmadığı için ev kullanımına uygun olmadığını belirttiğimiz bu sistemin malzemelerinin mutlaka iyi seçilmesi gerekmektedir.

Firmamız Kadıköy Alüminyum’un merkezi İstanbul Ümraniye’de bulunur. Ölçü işlemlerini uzman ekibimiz eksiksiz ve teknolojiden faydalanarak alır. Tasarımlarımız, size incelemeniz için sunulur ve böylece sıfır hata hedeflenerek çalışmalar yürütülür.

Kullandığımız malzemeler de yüksek kalitelidir. Paslanmaz demir uygun boyutlarda kesilir ve mekanizma kullanmaya hazır hale getirilir. Aynı şekilde kullandığımız aksesuarlar da son derece kaliteli malzemeden üretilmektedir.

Silikon özelliğine de sahip olan alüminyum contalar ise kesinlikle su geçirmeden, iklim şartlarına bağlı genleşmeye karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün malzemelerinde asla renk değişmesi gerçekleşmez.


 

Hemen Ara
Navigasyon