Üstten Askılı Cam Balkon

Üstten Askılı Cam Balkon

 

Bu kez iç mekanlarda ve özellikle şık mağazaların giriş kısımlarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir sistemden bahsedeceğiz. Üstten Askılı Cam Balkon, hem şık hem de kullanımı kolay bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Gün geçtikçe daha çok tercih ediliyor. Bulunduğu ortama zarif bir görünüm ve şık bir estetik dokunuş katan bu sistemi birlikte inceleyelim.

Cam sistemleri de gün geçtikçe yenileniyor ve kullanışlı hale geliyor. Bunun son örneği de üstten askılı cam balkon sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Bu sistem iç mekanlara şık bir görünüm sağlıyor. Bu nedenle lüks mağazalarda çok fazla tercih ediliyor.

Sistemin kullanımı da çok basit. Fazla enerji harcamanıza gerek yok. Kolayca açıp kapatabiliyorsunuz. Bölmeler bir tarafta toplanabiliyor. Bu da yer tasarrufu anlamında önemli bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Bu sistemde raylı bir düzenek bulunmuyor çünkü kanatlar yer ile temas etmiyor. Alanlarınızı bölmek ve bir çok oda elde etmek istiyorsanız üstten askılı cam balkon sizin için ideal bir sistem olabilecektir.

Özellikleri

Üstten askılı cam balkon tamamen çerçevesiz bir yapıdadır. İki yöne de kolayca kayabilir. Kanatların içe doğru katlanabilme özelliği mevcuttur. Yan dikme seçeneği kullanılabilmektedir. İsterseniz sistemi daha güvenli hale getirmek için mekanizmaya kilit uygulaması yaptırabilirsiniz.

Kullanılan aksesuar ve malzemeler son kalitedir. Bununla birlikte profilin ardına görünmeyecek şekilde yerleştirilmişlerdir. Sistem az bakım gerektirir. Kullanışlıdır. Paslanmaz çelikten üretilir. Kullanılan cam birinci kalitedir.

Dilerseniz manuel şekilde, dilerseniz de hidrolik sistem sayesinde camları açıp kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sistemde bulunan yan sürgü sistemi, kanatların birbirine kenetlenmesini sağladığı için çok kullanışlıdır.

Kullanışlı ve Şık

Bu sistem hem son derece kullanışlı, hem de çok zarif bir yapıdadır. Dilerseniz montaj ve kurulum hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merkezi İstanbul Ümraniye’de bulunan firmamız, tüm cam balkon sistemlerinin kurulumunda öncü bir firmadır. İstanbul’un her semtine hizmet vermekteyiz. Bu kullanışlı ve şık sistemi rahat kullanabilmeniz için seçtiğiniz firmanın işini profesyonelce yerine getirmesi ve personelinin uzman olması gerekmektedir. Uzman bir ekiple çalışmak için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Hemen Ara
Navigasyon