FİRMA PROFİLİ

Kadıköy Panjur 1969 yılında MEHMET KIRIKCI yönetiminde İstanbul’un Kadıköy semtinde Faliyetine başlamıştır. Firma adını kuruluş semtinden almıştır.
Firma ünvanından anlaşıldığı gibi 70’li yıllarda sektöre pancur imalatı ile girmiş, gelişen teknoloji ve yeniliklere bağlı olarak sırasıyla alüminyum doğrama sistemleri, ve pvc pencere ve kapı sistemlerini üreterek müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. Günümüzde ise yeni bir ürün olan cam balkon sistemlerinin imalatı ve montajı için gerekli alt yapıyı oluşturup siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur. 48 YILLIK TECRÜBE  ile hizmetinizdeyiz

 

BABADAN OĞULLARINA…  

Kadıköy Panjur 1986 yılında MURAT KIRIKCI idaresinde YALOVA’nın ÇINARCIK ilçesine şube açıp tatil beldesindeki müşterilerimizede İstanbul’daki ürün yelpazesini taşımıştır.

1995 yılında ise HASAN KIRIKCI idaresinde daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için şirket bugünkü adresine taşınmıştır.

 

Kadıköy Panjur ismiyle kurulan firmamız sektörel yenilikleri yakalamak ve müşterilerine kendi branşındaki diğer hizmet kollarında da ürünler sunmak için Kadıköy Aluminyum olarak ünvanını değiştirmiştir. Kadıköy Panjur olarak sektördeki başarısı ve güvenilirliğini Kadıköy Aluminyum olarak da perçinleyerek sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir