Kış Bahçesi

 

KIŞ BAHÇESİ YAPTIRMANIN YENİ ADI KADIKÖY ALÜMİNYUM

Evinize cam balkon mu yaptırmak istiyorsunuz? Eskimiş binanız artık cephe giydirme mi gerektiriyor? Balkonunuzu yaz kış demeden tüm yıl boyunca kullanmak için kış bahçesine mi çevirmek istiyorsunuz? Tüm bu sorulara cevabınız evet ise çözüm Kadıköy Alüminyum firmasında.
Kadıköy Alüminyum ile evinizde, ofisinizde ve atölyenizde bulunan balkonunuzu ya da bahçenizi kış bahçesi haline getirmeye ne dersiniz? İstanbul’un tüm semtlerine hizmet götüren firmamız, yenilikçi bakış açısı ve modern çizgileri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. %100 müşteri memnuniyeti anlayışını kendine ilke edinmiş firmamız, kış bahçesi yapımında kullanılan ürünler ile ilgili birçok marka ve model çeşitliliği ile müşterilerine hitap etmektedir. Alanında uzman kadrosu ile cam işleri konusunda hizmet veren firmamız, siz müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda faaliyetlerini kısa sürede ve titizlik ile gerçekleştirmektedir. Evinizin sıcak ve keyifli mekânı olan kış bahçesi, ısı yalıtım özelliği ile yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak bir ortamda zaman geçirme imkânı sunmaktadır. Sabit veya açılabilen cam özelliği ile seçme fırsatını siz müşterilerine sunan firmamız, ısı kontrolünü sağlama özelliğine sahip camları ile kalitenin ve konforun adı olmaktadır. Evinizin yeni yüzü kış bahçesinde güven ile zaman geçirmenizi sağlayan firmamız, dayanıklılık testlerinden geçmiş ve uzun ömürlü camları ile hayata başka bir pencereden bakmanıza yardımcı olmaktadır. Evinizde ya da ofisinizde kendi stilinizi yaratmanıza yardımcı olan Kadıköy Alüminyum, kış aylarının soğuk gecelerinde huzuru ve sakinliği bulabileceğiniz bir mekânı ayaklarınıza kadar getiriyor. Standartlara uygun ve kaliteli ürün portföyü, son teknolojik aletleri, yılın modasına uygun modelleri, renk ve fiyat çeşitleri ile Kadıköy Alüminyum firması kış bahçeci yapım sektöründe güvenilir hizmetin adı olmaktadır
Kış bahçesi yaptırmak Kadıköy Alüminyum firması ile artık çok kolay. Cam faaliyetleri ve cephe giydirme konusunda çözüm ortağınız olan firmamız, eviniz ya da ofisinizde tüm mevsimlerde kullanıma uygun bir yaşam alanı yaratmaktadır. Huzurun kapılarını aralamak isteyenler için Kadıköy Alüminyum firması, uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile siz değerli müşterilerini beklemektedir.

Kış bahçesi imalat ve uygulaması yapan firmamız talepler doğrultusunda tüm marka ve modellerde kış bahçesi uygulaması yapabilmektedir. Kış bahçesi fiyatları kullanılan malzeme çeşitlerine göre değişmektedir. Isı yalıtımlı kış bahçesi pcv doğrama ve alman malı ruhau marka profiller ile yapılabilir.

Kış bahçesi çatısı güvenlikli lamine cam , temperli reftlekte ısı cam kullanılarak güneş ve ısı kontrolü sağlanabilir. Kış Bahçesi branda fiyatları cam çatı fiyatlarına göre daha ekonomiktir. Motorlu tente ve motorlu branda sistemleri kullanılarak kış bahçesi tavanı açılabilmektedir. Cam çatılı kış bahçesi modelleri sabit veya açılabilen cam çatı modeli olarak uygulanabilir. Cam çatı kış bahçeleri yağmur suyu tahliyesine göre değişik modellere sahiptir. Tek yön eğimli cam çatı , çift yöne eğimli beşik çatı kışbahçesi modeli yapılabilir. Alman malı kış bahçesi modelleri ve İngiliz kış bahçesi modelleri Alüminyum ısı yalıtımlı profiller kullanılarak kişiye özel tasarımlar yapılabilir. İstenilen renkte statik fırın boya yöntemi ile boyanabilir. Kış bahçesi cam çatılarda güneş ışığı kontrolü için perde modelleri yapılmaktadır. Kış bahçesi perde modelleri motorlu ve manuel modelleri mevcuttur.

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon