Üstten Askılı Cam Kapı

Üstten Askılı Cam Kapı

Kadıköy “de kurulup faaliyet gösteren ve adını semtin adından alan Kadıköy Alüminyum firmamız babadan oğula geçen ve her nesilde kendisini daha da geliştiren bir firma olarak, şuanda Ümraniye, Şerif Ali’de yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Panjur imalatı ile başlayan hikâyemiz, alüminyum doğrama sistemleri, PVC kaplama, pencere ve kapı sistemleri üretmeye başlayarak katlanarak devam etmiştir. Üstten askılı cam kapı ürününden biraz bahsetmek isteriz.

Kapı Değil, Cam Kapı!

Barınma ihtiyacımızın ilk farkındalık zamanlarında bulunan kapı; bulunulan çağ, iklim özellikleri, o günün teknolojisi ve daha birçok unsura göre farklılıklar gösterse de hem var olmuş ve olacaktır da. Bugünün imkân ve teknolojisinde ise diğer materyallerden çok, yeni gözdemiz cam kapılar olmuştur.

Neden Cam Kapı?

Cam kapı, hem işçiliği hem de kalitesi ile ön plandadır. Üzerinde kullanılan yardımcı materyaller ile (kiriş, menteşe, kapı kolları) bir bütün sağlar, güven ve şıklığı şeffaf bir biçimde gözler önüne sermektedir. Estetik duruşunun yanı sıra güvenlik konusunda da kullanıcılarından tam not almıştır.

Üstten Askılı Cam Kapı

Giderek küçülen yaşam alanlarının en büyük getirisi, günümüzün en büyük laneti olan yer problemine harika bir çözüm sunan üstten askılı cam kapılar, hem yerinizden hem zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda şık ve zarif görüntüsüyle ruhunuzu da okşayacak.

Özellikle mağaza vitrinleri, iç mekânlar, kirişli ya da kirişsiz bahçe katı balkonlarda hem kullanım kolaylığı hem de görsel şölen sağlayan üstten askılı cam kapılar sayesinde mekânlarınız daha ferah daha kullanışlı ve bambaşka bir yermiş hissini yaratacak. Çok fazla enerji harcamadan çabucak açılıp kapanan, güvenlikli ve kullanım alanları saydığımızdan çok daha çeşitlidir. Örneğin, büyük bir odayı üstten askılı cam kapılarla bölebilir, birbirinden bağımsız ayrı 2 oda elde biliriz. Yalnızca şeffaf camdan ziyade dijital baskılıdan, ahşap çerçeveliye kadar birçok seçenek sunmasıyla da her türlü beğeniye hitap ederek, tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Siz de yeni nesil kapılar, pencereler ve daha fazlasıyla ilgili 08detaylı bilgi almak isterseniz ve özellikle İstanbul’da ikamet ediyorsanız Kadıköy Alüminyum markamızın ürünlerini inceleyebilir veya Şerif Ali Mahallesi, Çetin Cad. Yunus Sok. No:17/B, Ümraniye, İstanbul adresine uğrayıp bir kahvemizi içebilirsiniz.

 

Hemen Ara
Navigasyon