Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Evinin manzarasını kapatmayı kim ister? Ancak soğuk havadan, yağmur ve rüzgardan korunmak için balkon gibi alanları kapatmak günümüzde hızla artan bir tercih. Ancak burada, zaman zaman da açabileceğimiz, balkon özelliğini rahatlıkla kullanmamızı sağlayacak ancak bizi soğuk havadan ve doğa olaylarından da koruyacak bir mekanizmaya ihtiyacımız var. İşte bu noktada karşımıza katlanır cam balkon çıkmaktadır.

Manzaranızı Kapatmayın

Özellikle sıcak iklimin daha fazla hüküm sürdüğü şehirlerde birkaç ay süren kış mevsimi balkon keyfinizi sekteye uğratmasın. Keyifli vakit geçirmek, dinlenmek, huzur bulmak sizin de hakkınız. Bu nedenle İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren ve merkezi Ümraniye’de bulunan firmamız, katlanır cam balkon kalitesini de evlerinize taşıyor.

Böylece yağmur ve rüzgardan etkilenmeden, soğuk havayı dışarda tutarak, dilediğiniz zamanda balkon özelliğini camları açarak geri kazanmanıza olanak veren bu sistemi daha yakından tanıyalım.

Özellikleri

Katlanır cam balkon kullanımı pratik bir sistemdir. İterek veya çekerek mekanizmayı kolayca harekete geçirebilirsiniz. Böylece cam rahatlıkla açılır ve kapanır.

Soğuğa ve sıcağa karşı muhafaza olunmasını sağlar. Aynı zamanda yağmur suyu ve rüzgar gibi etkenlere karşı da korur. Elbette tek faydası bu değildir. Kışın size kullanışlı bir kış bahçesi ortamı sunar. Bununla birlikte yazın rahatça açılarak, balkon özelliğini yeniden kazanır. Bu camların kullanımı son derece pratiktir. Bununla birlikte kullanılan malzeme de son derece kalitelidir. Kolayca aşınmaz. Deforme olmaz. Bununla birlikte renkte solma meydana gelmez. Rüzgara ve soğuğa dayanıklı olduğu için genleşme meydana gelmez.

Kullanılan cam son derece kalitelidir. Bu sistem evlerde kullanıldığı gibi, yazlık yerlerde, iş yerlerinde, kafe benzeri alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Ancak en uygun olduğu alan ev kullanımıdır.

Uzmanları Tercih Edin

Her sistemde olduğu gibi bu sistemde de olmazsa olmaz gerçekleştirilen kurulum işleminin kusursuz olması ve uzman ellerce yapılmasıdır. Doğru ölçü alınması ve monte işleminin başarılı şekilde gerçekleştirilmesi beklenir. Bu nedenle seçilen ürünün doğru firmalar tarafından kurulması tavsiye edilir. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve web sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Hemen Ara
Navigasyon