Hizmetlerimiz

Bu bölümde sizlerle hizmetlerimizle ilgili kısa bilgiler paylaşacağız. Bu bölüm sürekli güncellenmektedir.

Alüminyum Doğrama

Alüminyum kullanılan mekanlara ve isteğe göre birçok alternatifleri vardır Sürme seri  , kayar katlanır sistem , kanatlı sistem , bazılarıdır. Gününümüzde yalıtıma verilen önem doğrultusunda ısı yalıtımlı alüminyum profillerde kullanılarak ısı ve ses kontrolü arttırılmaktadır. müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ÇUHADAROĞLU , FENİŞ , SARAY ,ASAŞ ALÜMİNYUM markalarını tercih ediyoruz.Aksesuar olarak DORMA , GEZE , KALE, GU markalarını tercih ediyoruz.

Asansör Uygulamaları

Aluminyum ve Cam kullanılarak birçok asansör firmasının çözüm ortağıyız. Çelik Asansör kulelerinde; kule etrafını Lamine Cam, Temperli Cam kullanarak modern, sağlam ve estetiklik katıyoruz. Asönsör kapılarında kendi özel kalıplarımızı kullanarak özürlü asansörlerinin kapılarını radar, fotosel sistemli hale getirerek rahat kullanım için çözümler sağlıyoruz.

Cam Ürünler

Günümüzde Cam Ürünleri sağlam, estetik, modern ve görsellik olarak bir çok alanda kullanmaktayız. Lamine cam, Isıcam, temperli cam, bombeli cam, mat cam, füzyon cam, kurşun geçirmez cam gibi ürünlerle uygulama alanına göre alternatif camları kullarak çözüm üretiyoruz.

Cam Balkon

Cam Balkon sistemi kullanılacak mekanların özelliğine göre Sürme Cam Balkon sistemi, Katlanır Cam Balkon sistemi, Eşiksiz Cam Balkon Sistemi, Eşikli Cam Balkon sistemi, Üstten Askılı Cam Balkon sistemleri kullanılmaktadır. Sistemlerde kullanılan camlar 8mm veya 10 mm temperli cam olup kırılmalara karşı sağlamlık kazandırılmaktadır. İsteğe göre füme, yeşil, bronz, şeffaf renkli cam seçenekleri de mevcuttur. Kullanılan şeffaf fitiller sayesinde ısı ve ses kontrolü sağlanmaktadır. Sistem çok sert rüzgarlı ve yağmurlu havalarda çok az da olsa su geçirme riski vardır.

Cam Kapılar

10 mm temperli cam kullanılarak yapılmaktadır. Mekanınızın özelliğine ve isteğinize göre standart ölçülerde cam kapı yapılabildiği gibi özel ölçü cam kapı imalatı da yapılmaktadır.

Cam Saçaklar

Bina, ofis, fabrika, market, hastane, pastahane, avm giriş kapılarının üzerlerine yağmur ve rüzgardan korunmak amacıyla ve mekana görsel bir zenginlik katmak için uygulanan ürün gamıdır. Cam olarak Lamine Cam, Temperli Cam, Renkli Cam, Füme Cam, Yeşil Cam seçenekleri mevcuttur. Taşıyıcı metal olarak ise paslanmaz profil , aluminyum profil, çelik profil veya spider kullanılarak uygulama yapılmaktadır.

Fotoselli Kapılar

Fotoselli kapı kullanılan mekanlara göre iki kenar sabit arada iki yana kayar, bir sabit bir yana kayar veya 90 derece açılabilen tekli veya çiftli kapılarda bina, market, hastane, pastahane, ofis, fabrika, Avm, şirket giriş kapısı olarak kullanılarak ısı kontrölü sağlar ve modern şık bir görsel elde edilir.

Giydirme Cephe

Cephelerin çirkin görüntülerini modernize eden bir ürün grubudur. Giydirme Cephe yapılan proje’ye ve müşterilerimizin isteği doğrultusunda, kapaklı giydirme cephe, silikon giydirme cephe,spider giydirme cephe,kompozit giydirme cephe seçenekleri ve ÇUHADAROĞLU, FENİŞ, SARAY ASAŞ ALUMİNYUM profilleri kullanılır. Şişecam pantentli reftlekte temperli ısıcam uygulanır.

Kış Bahçesi

Kış bBahçesi kullanılacak mekanların ve müşterlerimizin istekleri doğrultusunda pvc doğrama, aluminyum doğrama, ısı yalıtımlı sürme sistem doğrama, kayar katlanır sistem, sürme sistem, cam balkon sistemleri kullanılarak uygulama yapılmaktadır. Çatıda nitelikli ısıcam, polikarbon, osb ve şıngıl kullanılmaktadır. Kış Bahçesi uygulamalarında genellikle müşterilerimizin istkleri doğrultusunda uygun sistemler ve malzemeler kullanılarak sistemler projelendirilir.

Küpeşte

Aluminyum Küpeşte fransız balkonlar da, merdivenler de, teraslar da, balkon çevrelerin de, ofis girişlerin de camlı küpeşte, emniyet şeritli küpeşte, spider küpeşte seçenekleri kullanılarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Motorlu Panjur

Motorlu Panjur opsiyonel olarak uzaktan kumandalı, zaman ayarlı, anahtar butonlu, redüktörlü motorlu ve manuel panjur olarak uygulama yapılmaktadır. Garaj girişlerin de ise seksiyonel kapılar uygulanmaktadır.

Ofis Bölme Sistemleri

Ofislerdeki sıkıcı duvarlardan kurtulmanın en etkili yoludur. İstenildiğinde tamamen kapalı bir odaya istenildiğinde ofis içinde çalışanlarınızı kontrol etmenize yarayan bir çok alternatifi olan Ofis Bölme Sistemleri Kadıköy Aluminyum olarak tasarımından projelendirmesi ve uygulanmasına kadar başarıyla verilen bir hizmettir.

Özel Tasarımlar

Firmamızın ürün yelpazesinde yer alan tüm hizmetlerimizi belli sınırlara koymak yerine isteğe ve talebe uygun Özel Tasarımlar sunarak siz değerli dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Tamamiyle sizlerin tasarladığı yada düşlediği mekanları uygulamaya geçirerek eşsiz ortamlar hazırlamaktayız.

Polikarbon Uygulamaları

Teraslar da , kafe , kış bahçesi, sera, bina girişi saçaklar da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişik renk ve kalınlıklar da uygulanmaktadır. Ayrıca fabrika çatılarında havalandırma penceresi , duman çıkış penceresi, ışıklık amacıyla uygulanmaktadır.

Sera Üretimi

Üretimi tamamiyle kendi bünyemizde olan Seralar hem kullanılacak alana göre uygun şekilde tasarlanıp hemde bahçenize tam bir sera havası vermektedir.

Ürün Galerisi

Ürün galerimizi incelemenizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için iletişim bölümdeki yönlendirmeleri takip ederek bizlere ulaşmanızı rica eder, Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir