Sürme Cam Balkon

Sürme Cam Balkon

 

Günümüzde sıklıkla kullanılan sistemlerin başında sürme cam balkon gelmektedir. Hem kullanım kolaylığı nedeni ile, hem de görünümü sayesinde sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Pek çok yeni bina, sürmeli cam kullanımını tercih ederken, şirketler de tasarıma önem verdikleri için bu balkon tipini tercih etmektedir.

Özellikleri

Sürme cam balkon özelliklerine gelecek olursak, öncelikle birbirinden farklı beş ray sistemi bulunur. Bu raylar camların farklı yönlere açılmalarına olanak tanır. Ayrıca bu sayede ne rüzgar, ne yağmur ne de toz kesinlikle evin içine giremez.

Evlerde de tercih edilen sürme cam balkon, 8 mm veya 10 mm kalınlığında cama sahiptir. Darbeye dayanıklı ve patentli üründür.

Nerelerde Tercih Edilir?

Evinizin dar bir balkonu varsa, burada tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ofis alanını odalara bölmek isterseniz, rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kafelerde ve bu tarz mekanlarda da sık sık kullanıldığını gözlemlemekteyiz.

Her balkonda kullanılabilen bir sistemdir. İş yerinde tercih edilebileceği gibi, ev ortamında da rahatlıkla tercih edilebilir.

Sistemin daha güvenli olmasını isterseniz, mekanizma kilidini cama koyabilmek mümkündür. Böylece hırsızlığa karşı da önlem alınmış olunur.

İşi Uzmanına Bırakın

Bu tarz mekanizmaların kurulumu, daha sonra rahat kullanım için oldukça büyük önem arz eder. Bu nedenle işinin uzmanı firmalar tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren ve merkezi Ümraniye’de bulunan firmamız da bu işlem için en güvenilir merkezlerden biri olmaktadır.

Kullandığımız malzemeler son derece kalitelidir. Bununla birlikte paslanmaz çelikten üretilen malzemelere ek olarak kullanılan aksesuarlar da en üst kalitededir. Kullanılan cam sertifika onaylıdır. Dilerseniz güvenlik için özel kilit takımını da gerçekleştirmekteyiz.

Dayanıklı Malzeme

Sürme cam balkon evlerde de kullanılabilir demiştik. Bunun en önemli nedeni ise iklim değişikliklerini kesinlikle içeri almamasıdır. Örneğin ne soğuk ne de sıcak içeriye nüfus etmez. Toz, rüzgar gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Bununla birlikte genleşme de olmamaktadır ve contalar kesinlikle su geçirmeyen malzemeden üretilmiştir.

Son derece dayanıklı malzemelerden üretilen sistem yıpranmaz, ısıya, yağmur ve kar suyuna dayanıklıdır. Rüzgar geçirmez. Rahatlıkla tercih edebilir, güvenle kullanabilirsiniz.

 

Hemen Ara
Navigasyon