Alüminyum Kasa Cam Kapı

 

Alüminyum Kasa Cam Kapı

1969 yıllında kurulan Mehmet Kırıkcı yöntemindeki Kadıköy panjur isminden belli olduğu gibi semti olan Kadıköy semtinden almıştır. Firma birçok hizmet ve profesyonel ekip ile müşterilere hizmet sağlamaktadır.

Cam Kapı Nedir

Cam kapı, iç mekanlar; ofis, iş yeri, mağaza, ev gibi birçok alanlarda güzelliği ön plana çıkartan kapı modelleridir.

Cam kapılar, günümüzde görsellik, dekoratif yapıları, çeşitliliği, kullanım kolaylığı ile birçok kullanıcıya ihtiyaç sağlamaktadır.

Cam kapı, ürün çeşitliliği konusunda sınırları aşan konumu ile kullanım alanları artarak devam etmiştir.

Cam kapı modelleri, sade görüntüsü ile dekoratif öğe konulduğu zaman bir başka hava katmaktadır. Cam kapı bu modelleri bu nedenle çokça tercih edilen bir üründür. Alüminyum Kasa Cam Kapı modelleri oluşturduğu dekoratif ve dayanıklı, özellikleri ile müşteriler tarafından en çok tercih edilenler arasındadır. Sitemizden ürünlerin kalitesine, performansına ve güvenilirlik ile birlikte tüm bilgilere tek tıkla bakabilirsiniz.

Alüminyum Kasa Cam Kapı Nerelerde Kullanılır

Alüminyum kasa cam kapı modelleri daha çok sağlık kurumları, iş merkezlerinde, ofis yerlerinde, toplantı veya kongre salonlarında, eğitim kurumlarında, otel veya dinlenme tesislerinde, kültür merkezlerinde, bankalarda, alışveriş veya eğlence merkezlerinde ve konut projeleri gibi alanlarda kullanılır.

Alüminyum Kasa Cam Kapı Teknik Özellikler

Alüminyum Kasa Cam Kapıların kapı kanat çerçeveleri ve kasaları, 0,5 alaşımdan ekstrüde edilen alüminyum hammaddesinden üretilmektedir. Teleskobik özellikte olan kasalar; 2,5 cm’ ye kadar duvar kalınlık farklarına göre ayarlanmaktadır. Pervazlarda taşıyıcı ve kasa kalınlığı 2 mm.’dir. Kapılarda 3 adet alüminyum menteşe kullanılmaktadır. Opak, kumaş lamineli, renkli, transparan, ayna lamine ve temperli cam kanat seçenekleri üretilmektedir.

Alüminyum Kasa Cam Kapının Tek Adresi

Sitemizde yer alan alüminyum kasa cam kapı modellerine bakabilir ve fiyatlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca Şerifali Mah. Çetin Cad. Yunus Sk. No:17/B Ümraniye adresine gelerek profesyonel ekibimiz ile tanışabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Alüminyum Kasa Cam Kapılar Hakkında  Detaylı bilgi yakında eklenecektir.

Resimleri inceleyebilirsiniz

 

Hemen Ara
Navigasyon