Alüminyum Doğrama Pencere

Alüminyum Doğrama Pencere

Özellikle kapı, pencere, giydirme cephe gibi uygulamalarda sağlamlığı dayanıklılığı ve estetik yönü sebebiyle tercih edilen alüminyum, farkına varmasak da her kaliteli inşaatta kendine yer buluyor. Pencere ve kapıların vazgeçilmezi olan alüminyum doğrama; enerji tasarrufu, sürdürülebilir çözümler ve uzun ömürlü kullanım konularında da pek çok artı sunuyor.

Yüksek kalitede alüminyum kullanılarak üretilen alüminyum doğrama pencere çeşitleri, bakım kolaylığı sebebiyle de fazlasıyla tercih ediliyor. Hafif yapılı olan alüminyum doğrama pencere modelleri, kullanıcılarına sunduğu 60 yıldan fazla kullanım ömrü ile son derece dayanıklı. Malzemenin karakteristik özelliklerinden sıcaklık farkı, korozyon, UV ışınları ve benzeri dış etmenlere karşı dayanıklı olan ürünler sağlığa zararlı hiçbir bileşen içermemesi nedeniyle de oldukça çevre dostu. Yüksek sıcaklıktan etkilenmeyen alüminyum doğrama çeşitleri, yangına karşı da son derece dayanıklı olduğu için son derece güvenilirdir.

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Pencere

Kullanılan malzeme özellikleri sebebiyle özel tasarımlara izin veren alüminyum doğrama pencereler, büyük boy cam ve vitray kullanımlarına bile sorunsuz bir şekilde uyum gösteriyor. Isı yalıtımı problemleri ile karşılaşmamak adına ısı yalıtımlı alüminyum doğrama pencere modellerini tercih edebilir; apartman, müstakil ev veya ofislerinizde kullanabilirsiniz.

1969 yılından beri alüminyum ve panjur işi yapan Kadıköy Alüminyum, en kaliteli alüminyum doğrama pencere markaları ile birlikte çalışıyor. Sürme seri, kayar katlanır sistem ve kanatlı sistem başta olmak üzere zevkinize ve evinizin dekorasyonuna uygun alüminyum doğrama pencere sistemleri kuran firmamız ısı ve ses yalıtımlı modelleri ile birlikte şık ve kullanışlı aksesuarlarla hizmet sunuyor. Dayanıklı olduğu kadar kullanışlı ve kaliteli pencerelere kavuşmanızı sağlıyor, titiz çalışmamızla kusursuz bir pencere sistemlerini kullanımınıza sunuyor. Hayalinizdeki pencere tasarımlarını alüminyum doğrama malzemenin vermiş olduğu esneklikle gerçeğe döndürüyor, evinizi dışarının zararlı etkilerine karşı korumanın en şık yollarından birine kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Kadıköy Alüminyum olarak 47 yıllık tecrübemizle müstakil ev, ofis ya da apartman dairesi fark etmeksizin alüminyum doğrama pencere ve kapı sistemlerini kuruyoruz. Tecrübelerimizin yanı sıra tanınmış isimlerle yaptığımız ve devam eden projeleri bizi tanımanız adına referans olarak sunuyoruz.

Hemen Ara
Navigasyon