Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon Sistemin m2 ağırlığı 26-28 kg dır. Sistemde her kanatların çapı 45 mm olan 8 adet rulman taşımaktadır.

Kullanılan rulmanların geniş ve çiftli olmasından dolayı kanatlar her açıdaki dönüşleri çok basit gerçekleştirmektedir.

Cam Balkon Sistemleri Kanatlarda kullanılan her kapak mafsallı olduğundan her açıya göre kapak bulunmaktadır.

Camlar 8 mm kalınlığındadır. Maksimum kullanılacak olan yükseklik 2400 mm dir. Oval Cam Balkon Kanatlarda kullanılacak genişlik 650 mm dir. Kullanılan boynuz menteşelidir. Camlar kanatlara silikonla yapıştırılır ve 24 saat bekletilir.

modernbalkon da Kullanılan kıl fitiller kasadan uygulamalıdır. Sistem perdeli katlanır cam balkondur. İstenildiği takdirde perde sökülüp takılabilir. Bu sistemde daha sonradanda perde montajı yapılabilir. Kullanılan perde ithaldir.

cam balkon aksesuarları Perde kalınlığı 22 mm olduğundan bazenın kalınlaşmasına gerek kalmamış olup sisteme yük vermemektedir.

Perde aralarında görüntü boşluğu kalmamaktadır. Perde istenildiği noktada stoplanabilir.

cam balkon fiyatları hesaplama Perdeli sistemde perde ölçüsü her kanadın cam yükseklik ölçüsü perde yükseklik ölçüsüdür. Her kanadın alüminyum kesim ölçüsü perde ölçüsüdür.

Köşe birleşimlerinin olduğu kanatlardan soldaki kanadın perde genişlik ölçüsü 25 mm küçültülecek, menteşeli kanada ise 30 mm küçültülecektir.

EŞİKLİ SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

Eşiksiz Katlanır Vitrin Cam ve EŞİKLİ SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

Camlar 8 mm temperdir Maksimum yükseklik 2500-3000 mm arasındadır.(Dış mekan 2500 mm İç mekan 3000 mm) Kanat genişlikler maksimum 1800 mm’dir.(Her kanat 4 m2 yi geçmemeli)

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Sistemleri Kanatlar alüminyuma özel contalar sayesinde geçme uygulanmaktadır. Silikon kullanılmaz.

şiksiz Katlanır Vitrin Cam Sistem m2 ağırlığı 25-27 kg’dır.

cam balkon fiyatları hesaplama yapılırken kanat sınırlaması yoktur. Sonsuz kanat sayısı uygulanmaktadır. Kanatlar içeri katlanmadığından her türlü perde uygulanmasına müsaittir. Sistem su almamaya garanti veren tek cam balkondur.

Sineklik uygulanabilen tek cam balkondur. Köşe takozları sayesinde alüminyumda fire vermeden hatasız kesim ve su tahliye özelliği vardır.

modernbalkon larda Kanatlarda yan kapaklara takılan kilitler sayesinde tam bir güvenlik sağlamaktadır.

Sistem her türlü terazisiz ortamda çalışmasının yanında alt tekerler kendi kendini teraziye almaktadır.

Her türlü dönüşlü balkonlarda uygulama özelliği vardır.(Oval balkonlar hariç) Kanatlar birbirini özel çekme aparatı sayesinde götürmektedir.

Sistem eşikli olup alttan taşımalıdır. Bu sistemde kanatlar istenildiği taktirde tüketici tarafından basitçe alınabilir. Böylelikle yaşanmayan mekanlar da kötü niyetli olaylara karşı korunduğu gibi ,sistem deki aksesuarların ömrü de uzatılır

 

Hemen Ara
Navigasyon