Cam Cama Ofis Bölme

 

CAM CAMA OFİS BÖLME SİSTEMLERİ
Şirketlerin ve işyerlerinin en çok tercih ettiği ve kullanmaya özen gösterdiği ofis bölme sistemleri, şirketinizin iş alanını en efektif şekilde kullanmak üzere tasarlanan seperatör de denilen bölmelerdir. Ofis bölmeler yerden tavana kadar büyüklükte olup cam ve ya beton duvar ile kaplanabilir. Tercihinize göre cam bölmeler kumlu veya şeffaf film ile de kaplanabilir. Ofis bölmesinin tavan yüksekliği mekâna veya şirketin tercihine göre yapılır. Çalışanlarımız ofisinize gelip, ölçüleri alıp sizin için en iyi ürünü sağlayacaklardır.
İstediğiniz boy ve ebatlarda yaptırabileceğiniz camlı ofis bölme sistemlerini Kadıköy Alüminyum sitesinden bize ulaşarak  yaptırabilirsiniz. Şeffaf ya da filmli cam seçenekleri ve ona yakın ürün çeşitliliği ile ofisinize şık dekoratif bir camlı ofis bölme yaptırabilirsiniz. Camlı bölme sistemlerimizin örnek resimlerini internet sitemizde bulabilirsiniz. Camlı bölmeler kolay sipariş verme olanağıyla istediğiniz ebatlarda imal edilir ve teslim edilir. Çalışanların rahat ve kolaylıkla çalışmalarını sağlayan camlı ofis bölmeler şirketlerin en çok tercih ettiği ofis bölme sistemi olması ve yeni tasarımlarıyla Kadıköy Alüminyum’da. Şirket yöneticilerinin çok tercih ettiği bu sistemler aynı zamanda ahşap olarak olarak da yaptırılmakta olup istenildiğinde ahşap olarak da imal edilmektedir. Kadıköy Alüminyum yarım asır önce istanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulan bir şirket olup büyük tecrübesiyle ofislerinize güzel ,şık, sade tasarımlarıyla cam bölme ofis sistemleri imal ediyor. Kolay sipariş ve hızlı imalat ve montaj, kaliteli işçilik ile Kadıköy Alüminyum ofislerinize yeni değerler katarak daha keyifli çalışma ortamları sağlıyor.
Kadıköy Alüminyum’un imal ettiği cam ofis bölme sistemi örneklerini ve tasarımlarını görebilmek için https://www.kadikoyaluminyum.com sitesini ziyaret ederek inceleyebilir ve telefonla bilgi alarak sipariş verebilirsiniz. Şirketlerde ve işyerlerinde sıklıkla kullanılan cam ofis bölme sistemleri sizler de ofisinize kolaylıkla yaptırabilir ve ofislerinizde yeni şık tasarımları görebilirsiniz. Günümüz şirketlerinde alan daraltarak çalışma alanı yaratan cam bölme sistemleri kullanışlı yapısıyla şirketlerin de artık ilk tercihi.

 

                        

Yorumlar kapatılmıştır.

Hemen Ara
Navigasyon