Cam Sundurma

Cam Sundurma

Özel malzeme yapısıyla paslanmaz ve dayanıklı tasarım üzerinden hazırlanan cam sundurma ürünleri, farklı mekanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Alüminyum, çelik ya da demir konsül taşıyıcılı şekilde hazırlanabilmektedir. Temperli ya da lamine cam olarak 2 farklı seçenek dahilinde üretim imkanı sunuluyor.

Bu sayede camlar herhangi bir darbeye maruz kaldığı zaman, kırılsa dahi yere düşmez ve olduğu noktada sabit kalır. Böylece insan güvenliğini maksimum noktaya çıkaran bu tasarımlar, her alanda rahatlıkla değerlendirilebilmektedir.

Farklı Mekanlar İçin Özel Cam Sundurma

Her binanın karakteristik özelliklerine bağlı olarak paslanmaz tasarımla üretimleri gerçekleştirilen cam sundurmalar, profesyonel plan ve projelendirme dahilinde hazırlanmaktadır. Farklı mekanlar için özel tasarım altında güvenle üretilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir.

– AVM’ler

– Hastaneler

– İş merkezleri

– Saygın binaların ana girişleri

Elbette her istek ve ihtiyaca bağlı olarak daha birçok değişik alanda güvenilir bir kullanım imkanı tanımaktadır.

Kullanılan Kaliteli ve Özel Malzeme Yapısı

Daha uzun ömürlü olması, dekoratif yapı sağlaması ve güvenlik sunması için özel malzemelerle cam sundurma ürünleri hazırlanmaktadır. Paslanmaz çelik malzeme, boyalı siyah saçı ve NPU gibi değişik profiller üzerinden üretimden geçmektedir. Paslanmaz çelik halatlarla gerdirme yapılarak üretim ve montajı sağlanan ürünler, mekanda istenilen tüm özellikleri bir ara toplamaktadır. Daha estetik, etkileyici ve şık görünüm için ayrıca özel bir olanak tanır. Diğer taraftan çok uygun cam sundurma fiyatları üzerinden bu ürünleri elde etmek mümkün.

Hemen Ara
Navigasyon