Çuhadaroğlu alüminyum doğrama

 

Firmamız alüminyum doğrama sistemlerinde Çuhardaroğlu markası ile çalışmaktadır.
İSO 9001, QUALANOD, QUALICOAT ve TSE Belgesi sahibi Çuhadaroğlu Alüminyum Sistemleri tiketici ihtiyaçları doğrultusunda tercihimiz olmuştur.Alüminyum cephe, kapı-pencere, mimari uygulama sistem profilleri, her türlü ham ve yüzey işlemli alüminyum profiller cephe kaplama sistemleri, özel sistem serileri, otomatik kapılar, cam kapı aksesuarları, kapı kapatıcı mekanizmalar, alüminyum aksesuarları, kompozit cephe, kaplama sistemleri, yangın, kurşun, hırsız geçirmez doğrama sistemleri ve bombaya dayanıklı cephe sistemleri alanlarında hizmet veren Çuhadaroğlu Alüminyum Sistemleri aynı zamanda Alcan-Alucobond, Emmegi, Siegenia, Pressta-Eisele, GMC, Dupont Tyvek Facade gibi markaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Çuhadaroğlu Alüminyum Sistemleri, Yüzey İşlemleri tesisinde satinaj, polisaj, zımparalama gibi ön işlemlerin yanı sıra alüminyum profil üretimi, delme, kesme, frezeleme ve aksesuar üretimi gibi mekanik işlemler de yapmaktadır.

Kaliteli çalışmalarıyla, dünya standartlarında çizgilere sahip DIN normlarına uygun profilleri ve aksesuarları da tüketicisine sunan şirket; müşteri ve bayilerine sunduğu hizmet ile birlikte, bünyesinde yapılan AR-GE çalışmaları ile daha geniş bir ürün yelpazesi yaratmayı hedeflemektir.

 

Alüminyum doğrama imalat ve uygulaması yapan firmamız kadıköy alüminyum cam sistemleri çuhadaroğlu alüminyum bayisi dir. Çuhadaroğlu alüminyum profil çeşitleri ve özellikleri aşağıdadır Çuhadaroğlu de 60 serisi doğramalar ile ısı yalıtımlı sabit pencereler , çift açılımlı kanat lıdoğramalar fransız balkonlarda tyere kadar açılan kapı modelleri yapmalktadır.
Çuadaroğlu sls60hs doğrama profilleri ile sürme sistem alüminyum pencereler yapılmaktadır.Sürme seri alüminyum doğramalarda EPDM fitil kullanılmaktadır. SL60 HS serisi kaldır sür mantığı ile hebe schiebe sürme aksesuar AW 60 serisi çuhadaroğlu serisi ahşap desenliısı yalıtımlı profildir Genellikle konutlarda ve villalarda tercih edilmektedir.
DB 60 serisi ofis bölme sistemelrinde tercih edilmektedir. Alt etek profili kapaklı olması sayeseinde kablo kanalı görevi görerek data, tv kablolarını kolayca ve estetik olarak gizlenebilmektedir. DB 60 srisi ofis bölme sistemelrinde Jalüzili ısıcam lamine cam ve ahşap paneller kullanılabilmektedir.çuhadaroğlu ofis bölme sistemlerinde İnteraxotomatik kapı, dormakapı kapatıcı, geze cam kapı pomposı kullanılmaktadır. Çuhadaroğlu ST 60 alüminyum kapı ve pencere sistemleri oval kesitleri ile görselliği ön plana çıkarmaktadır.
Isı yalıtımlı pencere ve kapı modelleri için uygun profildir. DE 50 serisi profiller ile ekonomik olarak ısı yalıtımlı pencere modelleri yapılmaktadır. Ekonomik seri alüminyum doğrama ölçüleri küçük pencerelerde tercih edilmektedir. Çuhadaroğlu ısı yalıtımlı İzo 67 serisi doğrama ve kapı modelleri daha geniş ve yüksek ölçülerde yapılabilmektedir. Isı yalıtımlı İzo 75 serisi gizli kanat ve aksesuar kullanılan ısı yalıtımlı pencere ve kapı modelidir.
Çuhadaroğlu ST 70 serisi kolay imalat ve montaj yapılabilmektedir. Çuhadaroğlu profilleri ve aksesuarları kendine has çözümleri ile gizli menteşe ve aksesuar seçeneğine sahiptir. Profil kasa kalınlıkları kullanılan serilere göre 50 mm ile 145 mm arasında değişmektedir. Tüm profiller Ral renklerinde veya ahşap görünümlü yüzey seçeneği mevcuttur.Çuhadaroğlu pencere ve kapı modellerinde EPDM hava ve toz fitil contaları kullanılmaktadır.

Hemen Ara
Navigasyon