Jaluzi Bölme

                                               Jaluzi Bölme

JALÜZİ BÖLME bölme duvar sitemine 25 mm mikro jalüzi kullanılmaktadır.

Jalüzi renk kartelasından renk seçimi yapılabilir.

Jalüzili camlı ofis bölme sisteminde 4 – 5 – 6 – 8 mm kalınlığında düz cam kullanıldığı gibi temperli cam da kullanılabilir.

Modüler bölme duvar , siteminde ahşap ve camın uyumu düşünülerek birlikte kullanılmaktadır.

Ofis bölme cam bölme, bölme duvar sistemleri , hareketli bölme duvar

ara bölme, Alüminyum ofis bölme Sistemleri , Ara Bölme Sistemleri ,Bölme Duvar,Ara Bölme, Büro Bölme,Açık Ofis .Büro Bölme Sistmleri nde cam , ahşap ve jalüzi kombinasyonu ile moder bir tasarım ortaya çıkmaktadır.

Alüminyum Profillerden Oluşan Konstrüksiyon Yapısı, 85 mm Kalınlığı İle Cam Jaluzi Ve Buton  Kullanılarak Yapılan Büro Bölme Sistemleri Hafif Bir Çözüm Sunarak alçıpan veya tuğla duvar sistemlerine Bina Yükünü Azaltmaktadır.

Ofis sistemlerinde kullanılan renk ve desen seçimleri sayesinde çalışma ortamlarınızı, modern hale getirmektedir.

Camlı Ofis sistemlerinde , jalüzili demontable bölme duvar konusunda ki tecrübemiz, ürün yelpazesi , bölme sistemleri konusunda siz müşterilerimize yıllardır hizmet vermektedir.

Büro Bölme Sistemleri Demontabl oluşu, sökülüp yer değiştirilme özelliği çift cam arası jaluzi ile görsel ilişki kontrolü, ses ve ısı yalıtım, hafiflik sınırsız renk çeşidi ve uzun ömürlü olması sebebiyle ofislerin vazgeçilmezidir.

Jalüzili Bölme Sistemleri  yanı sıra şeffaf bir ofis ortamı istiyen müşterilerimize cam cama birleşim detayları sunarak rahat bir ofis kuruyoruz.

Camın kusursuz güzelliği sağlamlığı modern görünümü ile 8 – 10 mm lamine veya temperli cam ve cam kapı kullanılarak yapılan camlı ofis bölme sistemlerinde kale , geze , dorma , hope ,hafele gibi markaların aksesuarlarını kullanmaktayız.

Ayrıca Çift cam arası jaluzi ısıcam sistemi opsiyonel olarak uzaktan kumandalı olarak yapılabilmektedir.

Hemen Ara
Navigasyon