Kaldır Sür Kapılar

Kaldır Sür Kapılar

Farklı sektörler bazında birçok alan için kaldır sür kapılar güven içerisinde kullanılmaktadır. Hebeschiebe alüminyum sistemleri olarak da bilinen bu ürünler, tasarım itibarıyla her alana farklı şekiller dahilinde kazandırılabilmektedir.

– Balkon kapıları

– Oteller

– Değişik işyeri odaları

– Konutlar

Bu ana başlık altında daha birçok değişik yer için özel tasarım ile kaldır sür kapı modelleri kullanılmaktadır. Özellikle alüminyum doğrama kalitesi, çok daha uzun ömürlü yapı elde edilmesine fırsat veriyor. Teknik ve mimari açıdan göz dolduran alüminyum tasarımlar, yüksek kalitesi nedeniyle de oldukça tercih edilmektedir.

Kaldır Sür Kapı Özellikleri

Üretiminin yapılacağı yer, boyutları ve teknik özelliklerine bağlı olarak kaldır sür kapılar değişkenlik göstermektedir. Özellikle alüminyum doğrama kalitesi ile hazırlanan ürünler çevreye duyarlı, geri dönüşüm ayrıcalığı ile güvenli bir kullanım şansı sunar. 2 raylı kasa eşliğinde tek kanat veya çift kanat açılır kapı seçeneği üzerinden tasarımları gerçekleştirilebilmektedir.

Özel yalıtım ayrıcalığı olduğundan dolayı ses ve ısı geçirmez bir imkan sunar. Görsel açıdan estetik tasarımlar her istek ve ihtiyaçları karşılayacak bir projelendirme ile hayat bulmaktadır.

Uygun Fiyatlarla Kaldır Sür Kapı Çeşitleri

Özellikle kullanım kolaylığı sağlaması ve görsel açıdan istenilen tarzı sunması nedeniyle, kaldır sür kapıları oldukça fazla tercih edilmektedir. En önemlisi ise kalite açısından alüminyum doğrama ayrıcalığı ile üretimden geçmesidir. Ayrıca birçok farklı elemente bağlı olarak çok daha uygun alüminyum doğrama fiyatları üzerinden bu ürünleri elde etmek mümkün.

Hemen Ara
Navigasyon