Kartal Alüminyum Doğrama

Kartal Alüminyum Doğrama
Gelişmekte olan sanayi faaliyetleri neticesinde yapılan inşaat öncesi ve sonrası dönemde rastladığımız, doğrama denince ilk akla gelen alüminyum, hayatımızın teknik ve mimari alanlarında karşımıza çıkmaktadır.

Etrafımıza baktığımızda her köşe bucakta farkına her zaman varmasak da görmekte olduğumuz yapıların birçoğu bu elementin dönüştürülmüş halinden oluşmaktadır. Örnek verecek olursak can güvenliğini sağlamak adına yaptırdığımız korkulukların büyük kısmı alüminyum doğrama malzemelerden oluşmaktadır.
Gerek çevre dostu oluşu gerek işlevselliği yönünden tüketiciyi üzmeyen bu sanayi ürünü hayatımızda birçok alanda sorunsuz bir kullanıma vesile olduğundan bizlerin de vazgeçilmezi konumuna gelmiştir.

Günümüz şartlarında mevsimsel hava değişimlerinden ikamet ettiğiniz yerde cephe kaplaması olsun kapı pencereler olsun korunmak için başka alternatifleriniz olsa da en doğru seçimin alüminyum doğrama olduğu aşikârdır.

Yenilenebilir bir yapıda olması nedeniyle çevre kirliliğinin de önüne geçen bu ürünün yakınlarımızda anbean olması yararımızadır. Isı yalıtımı yönüyle de bizleri zora sokmayan şekillendirilmesi ve uyum sağlaması da uzman kişileri açısından oldukça zahmetsizdir. Bakırla kıyaslandığında fazla bulunabilmesi, işlenip üretimde kullanılması ve fiyatının oldukça uygun olması nedenleriyle oldukça istikrarlı bir tablo çizdiğini göreceksiniz. Zira işin detayına baktığımızda da teknolojik faaliyetler sonucu evrime uğrayan, çağdaş yapılanmayı esirgemeden icra eden güven odaklı bir elementin getirisidir.

19. Yüzyılın ortalarına doğru geliştirilen eloksal yöntemi (yüzey kaplama) ile yeni bir boyut kazanmış görünümü ve yapısını tamamen kendine adapte etmeyi başarmıştır. Alüminyum kaynaklarının doğru kullanımıyla insanlık birçok alanda ilerleme kaydedip kendisiyle bütünleşmiş bir yol üzerinden devam etmektedir. Araçların, döner kapıların, menfezlerin ve birçok yapının mimarisi de bu yoldan geçmektedir elbette.

Değişkenlik gösteren kullanım alanlarına, miktarına, hangi yönde geliştiğine, kime ulaşıp ulaşmadığına bakılmaksızın her zaman devamlılık gösteren duruşuyla, doğa ve insan kaynaklarına uyumlu olmasıyla hayatımıza çoktan yerleşmiş durumdadır alüminyum. Sayısız biçim ve iş görme potansiyeliyle bizlerin hep yanında olmuş destek niteliği taşımıştır. Çevreye duyarlı bir yapının içinde alüminyum doğrama olmaması düşünülemeyecek bir şeydir. Üretim maliyetini, ulaşılabilirliğini, uyum sağlama ve geri dönüşebilir olma özelliklerini de hesaba kattığımızda durum ortada olacaktır. Firmamız bunları sizin için hesaplayıp kullanım rahatlığını ön planda tutmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın

Tel:+90 0216 472 23 05 – 0532 271 41 07

Adres: Şerifali Mah. Çetin Cad. Yunus sokak. no:17/b Ümraniye/ İstanbul

Hemen Ara
Navigasyon