Migros, Çekmeköy Cam Kanopi

Ak İnşaat Mobilya Dekorasyon İthalat Ve İhracat Firması ile 2009 yılında çalışmaya başlanmıştır.ilk projemiz Çekmeköyde bulunan Ağaoğlu Eltes Güneşi Sitesinde açılan  Starbucks  cafe nin cam saçak uygulaması olmuştur.Ak inşaat mimarlık bürosunun talebi üzerine Çekmeköy  Migros ta yapılmış olan cam kanopi uygulamasının daha büyük ölçülerde yapılması işini uzman kadromuz ve yılların verdiği birikim ve tecrübe ile çok kısa bir zaman içerisinde teslim ettik.

Ak İnşaat ile 2009 yılında başlayan beraberliğimiz sonrası sırası ile bir çok işlere imza attık. Yapılan işlerden bahsedersek Kabataş ta Aksan Hukuk Bürosuna ait 6 katlı plazanın tüm katlarında Camlı Ofis Bölme sistemleri yapılmıştır. Cam ofis Bölme Sistemlerinde 5+5 rodajlı lamine cam , 10 mm Temperli cam Kapı cam kapı aksesuarı olarak Kale Markası tercih edilmiştir.

Ak İnşaat 2010 yılında Starbucks  cafe  şubelerini yapmaya  Torium Avm de açılacak  Starbucks  cafe ile devam ederken Kadıköy Alüminyum Olarak firmamız Cafe nin Motorlu Panjur sisteminin uygulamasını yapmıştır. Yapılan Motorlu panjur sisteminde 77 mm alüminyum palet kullanılmıştır. Firmamız stok durumlarına göre  Alman Malı BECKER , SOMFY markalarını tercih etmektedir. Yapılan Motorlu kepenk uygulamasında renk olarak Starbucks kurumsal rengi olarak ral 7016 seçilmiştir.

Hemen Ara
Navigasyon