Modüler Bölme Duvar

Modüler Bölme Duvar

1969 yılında İstanbul’un Kadıköy semtinde açılan Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri firmamız 48 yılı aşkın bir süredir İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Ofis bölme İstanbul şubesi dışında Yalova’da da şubemiz bulunmaktadır. Çok çeşitli ofis cam bölme, cam bölme duvar, modüler bölme duvar ve ahşap bölme duvar sistemlerimiz ile müşterilerimize iyi ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Camlı ofis bölmesi, ahşap ofis bölmesi, seperatör bölme, fugalı ofis bölme, cam cama ofis bölme ve jaluzi ofis bölme gibi türleri kullanarak ofis bölme işlemini yapıyoruz. Ofis bölme sistemleri fiyatları olabildiğince müşteriye uygun belirlenmektedir. Ofis bölme profilleri hakkında kısaca bilgi verecek olursak.

Camlı Ofis Bölme

Geniş şirket alanlarını kare ya da dikdörtgen şeklinde cam paneller ile bölme işlemi en çok tercih edilen ofis bölme şekillerinden biridir. Camlı bölme sayesinde çok büyük alanları daha rahat kontrol altına alabilir ve çalışanlara rahat çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Ahşap Ofis Bölme

Birçok ofis tipine uygun ve dış görünüş açısından hayli güzel olan ahşap ofis bölme sistemleri son yıllarda moda olmuştur. Kolay temizlenebilir olması ve kolay kirlenmemesi yönünden de oldukça kullanışlıdır. Ahşap olması da çalışanların göz zevki açısından ve nostaljik görüntüsü bakımından oldukça avantajlıdır.

Seperatör Bölme

Seperatör bölme sistemi kullanıldığı mekâna bir hayli renk katar ve daha gösterişli gözükmesini sağlar. Ofisin çok modern ve çalışma ortamına uygun bir şekilde görünmesini sağlar. Taşınabilir olması yönünden iş yerlerinde değişime gitmeye açıktır. Temizliği çok kolay olmasının yanı sıra estetik açıdan da güzel görünür.

Fugalı Ofis Bölme

Geniş alanlı açık ofislerde oldukça kullanışlı olan fugalı ofis bölme sistemleri montalama ve sökümünün de kolay olması yönünden son yıllarda fazlaca tercih edilmeye başlamıştır. Cam, Ahşap ve laminant gibi malzemeler kullanarak oluşturulan bu ofis bölme sistemi dış görünüş bakımından da avantajlıdır.

Cam Cama Ofis Bölme

Cam cama ofis bölme sistemleri kullanışlı alanları cam paneller ile ayırarak düzenli ve çalışanlara hitap eden bir ofis ortamı oluşturuyor. Birçok farklı çeşidi bulunan cam cama ofis bölme sisteminin çeşitlerini görmek için internet sayfamızda biraz gezinebilirsiniz.

Jaluzi Ofis Bölme

Jaluzi ofis bölme sisteminde ofise uygun renk seçimi yapabilirsiniz. Kolay sökülebilmesi, ses ve ısı yalıtımı olması yönünden çalışanlar için oldukça avantajlı bir bölme sistemidir. Ofis genişliğini korur ve rahat bir çalışma ortamı yaratır.

Hemen Ara
Navigasyon