Ofis Bölme

Kadıköy Alümünyum Ofis Bölme

Ofis bölme hizmetini yürütmekte olan firmamız İstanbul’un Avrupa ve Anadolu bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız alanında uzman kadro ile hizmetinizdedir.

Ofis bölme işlemi nedir?

Ofis bölme, geniş alanların kullanışlı hale getirilmesi için bölümlendirilmesi işlemidir. Ofis bölme hizmetimiz ile ofisinize şık bir görünüm ve konfor sunuyoruz. Çeşitli ofis bölme profilleri ile ofisiniz yeni bir renk alacak. Alüminyum ofis bölme sistemleri alanında özel tasarımlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede ofisiniz hem daha konforlu hem de daha kullanışlı hale gelecektir. Kısacası ofis bölme işlemi bir ofis dizaynıdır.

       Sizi dinliyoruz.

Bizim ilk işimiz sizin isteğiniz. Bu nedenle biz sizi dinliyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda ofisinizi yeniden tasarlıyoruz. Birçok çeşidimiz bulunan ofis bölme İstanbul ofisimizde sizleri bekliyor. Ofis bölme sistemleri fiyatları konuşmak için ofisimize bekleriz.

Neleri bölüyoruz?

Firmamız bölme sistemleri dahilinde birçok işlem yapmaktadır. Bunlar arasında en sık tercih edilenler cam bölme duvar sistemleri olmakla beraber bunu aşağıdakiler izlemektedir:

  • Modüler bölme duvar
  • Ahşap bölme duvar

Ayrıca Jaluzi ofis bölme ve fugalı ofis bölme işlemlerimiz de mevcuttur.

 Ofis cam bölme sistemleri nelerdir?

Bu işlem birleşik ve geniş bir alana sahip ofislerinizi camlı paneller yardımı ile daha kullanışlı ve modern hale getirecektir. Bu yüzdendir ki en sık tercih edilen sistemlerdir. Diğer bir adıyla cam cama ofis bölme sistemleri olan bu sistem adı üzerinde camlı bir panel kullanılarak yapılmaktadır.

Ayrıca camlı sistemlerinde şeffaf ve buzlu cam seçeneklerimiz de mevcuttur. Bu sistem ofisinizin daha geniş ve ferah kullanılmasına olanak tanır. Perspektif görünümlü yeni ofisinize merhaba deyin.

 Fugalı ofis sistemleri nelerdir?

Fugalı ofis sistemleri demek derzli alüminyum bölme demektir. Bu sistemin kurulumu çok kolaydır. Az zamanda tasarlanıp ofisinize uygulanmaktadır. Ve bu sistem diğerlerine göre daha tasarrufludur.  Daha az maliyet ve daha az metreküp fiyatı ile sizi memnun edecektir.  Bu sistemlerin kurulumu gibi sökülmesi de kolaydır ve kısa zamanda yapılabilmektedir.

Kısaca hem ofis bölme işlemlerimiz hakkında konuşmak hem de bir çay içmek için İstanbul Kadıköy’ de yer alan ofisimize sizleri de bekleriz.

 

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon