Paslanmaz Cam Kanopi

Paslanmaz Cam Kanopi

Daha çok giriş kapılarının üst kısmına yerleştirilen paslanmaz cam kanopi ürünleri, her türlü hava koşuluna karşı etkilidir. Halk arasında saçak olarak da bilinirler. Özel bir tasarım ile üretimden geçen bu ürünler, binayı korurken dekoratif bir yapı da kazandırmaktadır. Binaların yapısı koruma altına alırken ayrıca güneş ışınlarına karşı etkili bir izolasyon özelliği tanır. Çelik paslanmaz tasarımı sayesinde uzun ömürlü bir yapı sunarken; mekanlar her daim temiz kalır ve güzel görünümü kaybolmaz.

Paslanmaz Cam Kanopi Tasarımları

Profesyonel hizmet çatısı altında üretimleri gerçekleştirilen paslanmaz cam kanopiler, binaların özellikleri ve konumu incelenmek suretiyle projelendirilir. Bu açıdan birçok farklı yer için rahatlıkla üretebilmekte ve montajı sağlanabilmektedir.

– Alışveriş merkezi girişleri

– Apartman girişleri

– Hastane girişleri

– Farklı iş merkezi girişleri

– Garaj gereçleri

İstek ve ihtiyaçlara bağlı olarak daha birçok farklı yerde için özel projelendirme ile tasarımları gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel İşçilik İle Kaliteli Montaj

Kaliteli malzeme yapısı ile üretimi gerçekleştirilen paslanmaz cam kanopi çeşitleri, her türlü hava koşuluna karşı direnç sağlayacak bir tasarımla üretilmektedir. Üstelik çok uygun paslanmaz cam kanopi fiyatları ile güven içerisinde sipariş verilebilir. Profesyonel işçilikle üretimden geçen tasarımlar, uygulanacak mekan için güvenilir montaj ile uygulanmaktadır.

Böylece mekanda dolaşan insanlar için üst taraftan gelebilecek farklı tehlikeler için üstün koruma imkanı elde edilebilmektedir. Hem dekoratif amaçlı hem de uzun ömürlü bir yapı adına, paslanmaz tasarım cam kanopi ürünleri güvenle tercih edilebilir.

 

Hemen Ara
Navigasyon