Spider Cam Sundurma

Spider Cam Sundurma

Teknik özellikleri ve kullanım avantajları ile dikkat çeken spider cam sundurma ürünleri aynı zamanda estetik görünümleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır. Montaj işlemleri dakikalar içerisinde tamamlanan bu ürünler kullanıldığı her yapıyı çok daha dekoratif bir konuma yükseltmektedir.

Spider Cam Sundurmaların Teknik Özellikleri

Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı ekstra dayanıklı olan sundurma modellerdir. Aynı zamanda yağmur ve kar gibi iklim şartlarına karşı da üst düzey koruma sağlar. Garanti süreleri 2 yıldan başlayıp 5 yıla kadar uzanmaktadır. Spider biçimindeki ayaklar ile destek sağlayan platformlar üzerinde montajı tamamlanır. Güneşin filtrelenmiş ışıklarını içeri alarak büyük bir kullanım avantajı sağlamaktadır. İstenilen her ölçüde üretilebiliyor olması da birçok farklı yapı ve mekanda değerlendirilmesini kolaylaştırmaktadır.

Spider Cam Kullanım Alanları

Bu özel cam sistemleri hem müstakil evlerde hem de apartman dairelerinde tatbik edilebilir. Aynı zamanda ofis ve iş yerlerinin giriş katlarında da sunduğu dekoratif çeşitlilik nedeniyle tercih sebebidir. Alıcılar tarafından son derece dekoratif bulunan spider cam sundurma modelleri çeşitli kamusal alanlarda da tercihe bağlı olarak uygulanabilmektedir. Çeşitleri için kataloglara girilebilir ve siparişler istenilen ölçülerde yetkililere iletilebilir. Üretiminde kullanılan camlar son derece dayanıklı olup çatlama, kırılma gibi faktörlerden tamamen uzaktır.

Spider Cam Sundurma Fiyatları

Telefon ve internet üzerinden üretici firmalara ulaşılarak spider cam sundurma fiyatları hakkında detaylı bilgi alınabilir. Her bütçeye uygun modeller anında sipariş edilebilir.

Hemen Ara
Navigasyon