Asansör Uygulamaları

Kadıköy Alüminyum-Asansör Uygulamaları

Asansör günümüzde apartmanlarda bulunması gereken kısa yol aracıdır. Özellikle yaşlılarımız ve engelli arkadaşlarımız açısından daha rahat ulaşım sağlanabilir. Özellikle uzun merdivenler çıkmak, zorlanarak nefes nefese kalmak yerine kolayca erişebilmeleri sağlamaktadır. Kimi apartman sakinleri bu durumu göz ardı etmektedirler. Bu konuda sizlere birçok şıklık ve kolaylık sağlayan şirketimiz Kadıköy Alüminyum müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Şirketimiz 1969 yılında, Mehmet Kırıcı yönetmenliğinde faaliyete geçmiştir. İstanbul`un Kadıköy semtinde kaliteli hizmet sağlamaktadır. Şirketimiz evlere, ofislere alışveriş merkezleri gibi birçok yere hizmet sağlamaktadır. Bunların yanı sıra şirketimiz, yeni ürünler üreterek biz müşterilerine yeni olanaklar sağlamaya da ayrıca özen göstermektedir.

1969 yılında Mehmet Kırıcı yönetmenliğinde olan şirketimiz bugün Hasan Kırıcı yönetmenliğindedir. Aile şirketini 47 yıllık tecrübe ile yönetirlerken, her geçen gün yükselterek daha fazla başarı elde etmektedirler.

Şirketimizin Bu Konuda Bize Sağladığı Olanaklar

Şirketimizin asansör başlığı altında sunduğu imkanlar oldukça şık bir dekorasyona sahip olup, aynı zamanda ekonomik ve kalitelidirler. Şirketimiz asansör kullanımı konusunda müşteri isteğini ve uygunluğu göz önünde bulundurarak en iyi ve kaliteli seçenekler sunmaktadır. Asansörlerde genel olarak cam uygulayarak ve tabiki alüminyum bu gibi seçeneklere yer vererek, birçok asansör üretimcisinin yanlarında da yer almaktadırlar.

Çelik Asansör kulelerinin etrafını çevreleyen lamine cam kullanmışlardır. Aynı zamanda kullandıkları malzemelerin kaliteli olmasana özen göstermektedir. Kurulumda ise bu durum şık ve modern bir görüntü sergilemektedir. Asansör kapılarının üretiminde genellikle kendi özel malzemelerini kullanmaktadırlar. Bu olayı gerçekleştirmelerindeki sebep ise özürlü ve yaşlılarımızı düşünerek gerçekleştirilmiştir.Daha rahat hareket edebilmeleri açısından gözardı edilmemiştir. Çünkü bazı apartmanlarda asansör olsa dahi yaşlılarımız bir nebze kullanabiliyorlar fakat engelli arkadaşlarımız kullanımda zorlanmakta. Eğer sizde Kadıköy Alüminyum şirketimizle temas halinde olmak istiyorsanız canlı destek panelinden veya telefon yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Veya yakınlarında iseniz birebir iletişime geçerek daha etkili konuşmalar sağlayabilirsiniz.

En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız Kadıköy Alüminyum şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Aluminyum ve Cam kullanılarak birçok asansör firmasının çözüm ortağıyız. Çelik Asansör kulelerinde; kule etrafını Lamine Cam, Temperli Cam kullanarak modern, sağlam ve estetiklik katıyoruz. Asönsör kapılarında kendi özel kalıplarımızı kullanarak özürlü asansörlerinin kapılarını radar, fotosel sistemli hale getirerek rahat kullanım için çözümler sağlıyoruz.

 

Hemen Ara
Navigasyon