Alüminyum Doğrama Kapı

Doğrama Kapı 

Doğrama kapıların günümüzde ne kadar yaygınlaştığını bilmeyen yoktur. Yeni oluşturulan tüm inşaat sistemlerinde ve mekanların dekorasyonlarında kullanılan doğrama kapılar, günümüzde moda olması ile birlikte daha fazla popüler hale gelmiş durumdadır. modern bir çizgi oluşturmasının yanında kullanışlı ürünler olması nedeniyle de dikkat çeken doğrama kapılar günümüzde pek çok birey ve firma tarafından da kullanılmaktadır. Bu anlamda hizmet veren Kadıköy Alüminyum, birbirinden farklı doğrama kapı modelleri ile İstanbul’un neredeyse tüm semtlerine hizmet götürmektedir. Asıl merkezi Ümraniye olan firmamızda, herkesin zevkine hitap edebilecek birbirinden farklı doğrama kapı modeli ve uygun fiyatları yer almaktadır.

Alüminyum Doğrama Kapılar Popüler

Doğrama kapılar içerisinde günümüzde en çok tercih edilen kapılar arasında, alüminyum doğrama kapılar yer almaktadır. Firmalar ve bireyler tarafından oldukça fazla beğenilen alüminyum kapılar, oldukça fazla dayanıklı ürünler olmak ile birlikte Kadıköy alüminyum tarafından da titizlikle bireylerin kullanımına sunulmaktadır. Birbirinden farklı modelleri, renk ve yapıları ile bireylerin zevklerine hitap etmeye çalışan alüminyum kapı fiyatları 1000tl ile 3000tl arasında değişiklik gösterebilmektedir. Her bütçeye uygun olarak oluşturulabilen bu tarz kapılar, içerisinde belirli miktarda alüminyum bulunması nedeniyle de dayanıklı ve çevre dostu ürünler olarak adlandırılmaktadır. Darbe ve işlemlere karşı dayanıklı olan bu tarz kapılar, uzun yıllar kullanılabilen modern detaylı aksesuarlardır.

İçeriğine Ve Modeline Göre Fiyat Farkı

Alüminyum doğrama kapılarda ve genel olarak diğer doğrama kapı modellerinde fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatların değişiklik göstermesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi, içerisinde kullanılan ve modelleri olarak gösterilirken, fiyat farkına sebep olan bir diğer durum ise kapının boyutları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bireylerin bütçelerine göre oluşturabildikleri ve bütçelerine uygun kapıyı seçebildikleri doğrama kapı fiyatları 600tl’den başlayabilmekte ancak çok yükseklere de çıkabilmektedir. Fiyat aralığı oldukça geniş olan doğrama kapılarda, model ve içerisinde kullanılacak madde seçildikten sonra fiyatın hesaplanması daha doğru olmaktadır. Uzun süre kullanılabilen parçalar da olması nedeniyle yüksek fiyatlara mal olsa bile değebilecek ürünler olarak doğrama kapılar bilindiği için müşteriler genel olarak pişman olmamaktadır.

 

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon