Alüminyum Pencere

Alüminyum Pencere

Pencerelerimizi de kendi istediğimiz modele göre yaptırmamız artık imkânsız değil. Ev hanımlarının evin içine girerken karşılaştığı pis görüntüyü, kendi isteklerine göre değiştirebilmektedirler. Kendi yaşam kalitemize göre birden çok seçenekler bugün ne mutlu ki önümüze sunulmaktadır. Ayrıca çok fazla ücretler talep edilmeden uygulama mümkündür. Nasıl ki bir kıyafeti, ayakkabınız destekliyor aynı şekilde evinizi de kapınız gibi pencereleriniz belirlemektedir. Evinizin bakımı kadar iç ve dışı da aynı şekilde önemlidir. Güzel bir apartmanın, dışındaki camlar artık kırık dökük, eski bir hal aldıysa şayet, o apartmanın göze hitap etmesinin imkanı yoktur. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, eski görünümünü hiçbir temizliğe karşın kaybetmeyecektir. Bu nedenle pencerelerinizi alüminyum pencereler ile değiştirebilirsiniz.

Ne Yapmalı?

Ne mutlu ki şirketimiz sayesinde, bugün bazı apartmanlarımızın dışında gayet estetik bir görüntü sergilenmekte. Ürünlerimizde kesinlikle yapay ve kalite içermeyen malzemeler kullanılmamaktadır. Ucuz ve kalitesiz malzemelerle oluşan pencerelere bakınız, zaman geçtikçe pencere çok eskimiş, yıpranmış duracaktır. Üstelik çok zaman geçmemesine rağmen. Dış cephelerde özellikle daha çabuk bozulurlar. İç cepheye nazaran bakımları kolay sağlanamadığından. Gelin görün ki, iç cepheden, evlerimizin içerisinde bulunan pencerelerimiz de tamamen farksızdır. Her ne kadar bakılmış da olsa, yine aynı sonuç elde edilecektir.

Eğer pencerelerinizi değiştirme kararındaysanız, kaliteli ve uzun vadede kullanım sağlamak istiyorsanız, Kadıköy Alüminyum şirketinin ürünlerinden olan alüminyum pencere modellerinden istediğiniz modelde evinize kurulumunu onaylayarak sağlayabilirsiniz. Hakkında konuşacak olursak eğer şirketimiz bugüne dek 47 yıl süren hizmetini günümüze kadar özenle taşımıştır. Ve hala devam etmektedir. Şirketimizle bire bir irtibata geçerek daha kullanışlı, daha modern, daha ekonomik ve daha uzun süreli pencereler edinebilirsiniz. Şirketimiz 1969 yılında hizmete geçmiş olup; bugün sormak istediğiniz sorularınız için, bir telefon kadar yakınınızda olduğunu unutmayınız. Kurucusu olan Mehmet Kırıcı, kendi yaşamında emekliye ayrılarak, oğlu Hasan Kırıcı`ya devretmiştir. Geçmişten gelen kaliteli hizmetlerimiz sayesinde, bugün firmamız birçok kuruma ürünleriyle şıklık ve modernlik taşıyor. Siz de bu güzel hizmetleri uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız Kadıköy Alüminyum firmamıza e-mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

 

Hemen Ara
Navigasyon