Alüminyum Kapı Fiyatları

Alüminyum Kapı Fiyatları

Alüminyumun günümüzde ne kadar çok kullanıldığını ve oldukça yararlı bir ham madde olduğunu bilmeyen yoktur. Gri renkli metal olarak da bilinen alüminyum, birbirinden farklı alanlarda, ev dekorasyonundan sanayi ve inşaat malzemeleri kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Durum böyle olunca her geçen gün alüminyum kapılar da yaygınlaşmaktadır. Önceleri yalnızca pencere detaylı ve belirli ürünlerin ham maddelerinde kullanılan alüminyum ürünü günümüzde kapılarda da kendini göstermeye başlamış durumdadır. Kadıköy alüminyum, bu noktada bireylere hizmet veren firmalardan bir tanesi olarak müşterilerimize birbirinden farklı alüminyum kapı seçenekleri sunmaktadır. İstanbul’un neredeyse tüm semtlerine hizmet veren Kadıköy Alüminyum firmamızda uygun fiyatlı seçeneği ile birlikte çok farklı kapı modelleri yer almaktadır.

Yapı Ve Boyut Fiyatta Oldukça Etkili

Alüminyum kapı oluşturulurken bireylerin en çok merak ettiği noktalardan bir tanesi fiyatları olarak bilinmektedir. Genel olarak 500-600 TL’den başlayan alüminyum kapı fiyatları, ürünlerin oluşturulma şekillerine, modellerine ve içerisinde ne kadar alüminyum kullanıldığına göre değişiklik gösterebilmektedir. Oldukça önemli ve doğa dostu olan alüminyumlar, yenilenebilir ürünler olarak da bilindikleri için günümüzde popülerliklerini arttırmış durumdadırlar. Bu durum ise alüminyum kapı fiyatlarını da etkilemiş durumdadır. Bu nedenle bireylerin bu tarz bir kapı yaptırmadan önce boyutlarına ve modeline göre dikkat etmesinde daha sonrasında ise fiyatı öğrenmesinde fayda bulunmaktadır. Bireylerin en çok tercih ettikleri kapılar arasında yer alan alüminyum kapılar, estetik ve modern görüntüleri ile de sıklıkla kullanılmaktadır.

Diğer Kapı Türlerine Göre Daha Dayanıklı

Alüminyum kapılar, diğer kapı modellerine göre daha fazla tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise dayanıklı ürünler olmasından kaynaklanmaktadır. Bu tarz kapılar, özellikle de içerisinde yüksek miktarda alüminyum barındırıyorsa eğer oldukça dayanıklı ve dış darbelere karşı korunaklı ürünler olarak karşımıza çıkabilmektedir. Genel olarak kaliteli bir alüminyum kapı yaklaşık olarak 1000tl ile 3000tl arasında değişiklik gösterebilmektedir. Ancak bireylerin bütçesine göre daha uygun fiyatlı kapı modelleri bulunmak ile birlikte bu tarz alüminyum kapılar dayanıklı ürünler oldukları için fiyat fark etmeksizin firmalar ve bireyler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Detaylar için bizimle irtibata geçiniz

Adres : Şerifali Mah. Çetin Cad. Yunus Sk. No:17/B Ümraniye/İST

Telefon : +90 (216) 472 23 05  Fax : +90 (216) 472 52 53  Gsm : +90 532 271 41 07

 

Hemen Ara
Navigasyon