Alüminyum Pencere Markaları

Alüminyum Pencere Markaları

Ülkemizde Alüminyum pencere, kapı, pervaz ve panjur imalatında, onlarca marka kıyasıya mücadele ediyor. Dünya markalarının yanı sıra, yerli üretimde de çekişmeli bir rekabetin gözlendiği Alüminyum sektöründe, ürün kalitesinin yanında hizmet kalitesinin de önemi yadsınamaz. Kuruluşu 1969 yılında hizmet vermeye başlayan ve 47 yıldır hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden Kadıköy Alüminyum, bütün projelerinde seçkin markaların yanında, en iyi hizmet kalitesini de müşterilerine götürmeye devam ediyor. Alüminyum da onlarca marka ve isim sayılabilir. Tüketicinin kullanılan markaya büyük önem vermesi ve tercihini kaliteli ürünlerden yana yapması, dolayısıyla hizmet kalitesini de üst sıralara taşıyor. Kadıköy Alüminyum olarak gerek projelerimizde, gerekse kullanılan ürün markalarının müşterilerimizin tercihini yansıtması konusunda aynı hassasiyeti taşıyor ve marka-hizmet kalitesini aynı oranda işçiliğimize yansıtıyoruz.

Kadıköy Alüminyum Profesyonel Hizmet

Kadıköy Alüminyum olarak, İstanbul’da rakipsiz hale gelen firmamız, marka ve hizmet kalitesinden taviz vermemekle birlikte, istihdam ve ekonomiye de ciddi oranda katkı sağlıyor.

Satış öncesi ve satış sonrası her türlü teklif – öneriyi tavsiye niteliğinde müşterilerimize sunuyoruz. İşimizin gereği olarak mühendislik, mimarlık, proje danışmanlığı mesleklerinden uzmanlarla sürekli işbirliği içerisinde olmaya önem vermekteyiz. Bu nedenle müşterilerimizin analizlerinde ve çözümlemelerinde doğru bilgiyi edinmelerini önemsiyoruz.

Akabinde, her türlü tasarım ve teknik konular hakkında bilgilendirmenin yanında, farklı ürünlerin promosyon ve tanıtım organizasyonları hakkında da bilgi desteği sağlıyoruz.

Bununla birlikte her türlü teknik destek ve müşteri odaklı sunumlar yapma konularında da uzman kadromuzla bilgi ve görsel destek – sunumu sağlamaktayız.

Firmamız, Yeni pazarlar oluşturmada, oluşturulan pazarda rol almada, piyasa belirlemede aktif rol alarak, İstanbul’un en iyi rol modelleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Başarılarımızın devamı niteliğinde olan projelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşıyor, mevcut talebinizi en uygun koşullarda, en kısa zaman da ve en iyi fiyata kullanımınıza sunuyoruz.

Siz de Alüminyum Pencere Markaları kapsamındaki ürünlerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Firma merkezimiz İstanbul Ümraniye’dedir ve tüm İstanbul semtlerine hizmet verebilmektedir.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın..

Kadıköy Alüminyum İnşaat Taahhüt Sanayi

Adres: Şerifali Mah. Çetin Cad. Yunus sokak. no:17/b Ümraniye/ İstanbul

Tel: +90 0216 472 23 05 – 0532 271 41 07

 

Hemen Ara
Navigasyon