Cam Küpeşte Korkuluk

Cam Küpeşte Hizmetlerimiz Nelerdir?

İstanbul ve Kadıköy`de hizmet içerikleri bakımından küpeşte modelleri görsel ve güvenli ürünlerimiz ile uygun fiyatları; Ümraniye merkez ve İstanbul`un her bir noktasına etkin hizmet sunmaktayız. Şık tasarım seçeneklerinin yanında, firmamızın tasarım bölümünde planlanan ve uzman kadromuz ile kurulumu sağlanan cam küpeşte kullanım alanları, merdiven boşlukları gibi güvensiz ortamlardan size koruyan, korkuluk sistemleri içinde yerini almaktadır. Merdiven ve diğer koruma gereken yüksekliklere uyumlu cam korkulukların bütünü oluşturmaktayız. Küpeşte mahiyeti bakımından, korkuluk üzerinde elin kaymaması için yerleştirilen profildir. Bu konuyu daha estetik ve güvenli hale getiren malzeme ise cam ile bütünleşmesidir. Camın güvenli bir maddeye dönüşmesi esasını sağlamaktayız.

Cam Küpeşte Model Ve Montajı

Yenilikçi ve ileriye yönelik bütün projelerimiz ile farklı ürün kataloglarımızı, sizlere kaliteli hizmet vermek adına düzenlemekteyiz. Merdiven, bahçe, balkon, havuz ve teras gibi alanlarınızda cam görüntüsü ile dizayn edilen küpeşte modelleri, en başta emniyeti sağlarken, diğer yönü ile görsel bir tasarım sunan çeşitlerimizi seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Cam küpeşte montaj işlemlerimiz için alanın büyüklüğüne uygun camların ölçülerinin hazırlamaktayız. Montajı kolay ve sağlam aliminyum takozlar üzerine kurulan, geniş ve kalınlığını istediğiniz ölçüde camlar ile sağlıyoruz. İç aliminyum takozu zemine montajı, matkap ile açılan deliklerden ekopsi ile zemine sağlam tutulması sağlarken, çelik dübeller ile takozlar zemine iyi ve güvenli bir şekilde sabitlemekteyiz. Camlar sık aralıklarla yerleştirilen takozlara monte ederek dış takozları takmaktayız. Bu sayede cam kübeşler, güvenliğinizi arttırmaktayız. Köşe dönüşlerinde köşe kapakları 45 derecelik açı ile kesip ve takozlar ile yine sabit bir hale getiriyoruz. Kurulum aşamalarında malzeme kalitesi ve güvenliğe önem vermekteyiz. Tasarım uzmanlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda, gerekli alan için ölçü ve modelleri hazırlamaktadırlar.

Kadıköy Aliminyum Kalitesi

Küpeşte ve birçok alanda çok tercih edilen ürünlerimiz kategorisinde yerini almaktadır. Firma içi ve villalar için özel cam küpeşte modellerinin yanında; havuz, alışveriş merkezleri, balkon ve özel alanlar içinde alternatif modelleri bünyemiz içinde bulabilirsiniz. Kullandığımız ürün ve montaj ekipmanlarında kaliteden asla ödün vermemekteyiz.

 

Hemen Ara
Navigasyon