Bölme Duvar Sistemleri

Bölme Duvar Sistemleri

Tecrübeli ve kaliteli firmamız Kadıköy Alüminyum 48 yılı aşkın süredir ofis cam bölme sistemleri, cam bölme duvar sistemleri, alüminyum ofis bölme sistemleri, modüler bölme duvar, ahşap bölme duvar, fugalı ofis bölme, jaluzi ofis bölme gibi ofis bölme profilleri konusunda uzmandır. Kadıköy Alüminyum ofis bölme firmamızın İstanbul şubesinin yanı sıra Yalova şubesi de vardır ve oradan da hizmet vermektedir. Ofis bölme sistemleri fiyatları müşterilere uygun olacak şekilde firmamız tarafından belirlenmektedir. Ofis bölme işlemlerinin yanı sıra alüminyum doğrama işlemleri, cam balkon işlemleri ve cam saçak işlemleri gibi konularda da hizmet vermekteyiz.

Ofis Bölme Nedir?

Büyük ve geniş şirket alanlarını çalışanların kendine özel şekilde cam, ahşap ve ya farklı şeklilerde dizayn ederek şirketi ofislere ayırma işlemine ofis bölme işlemi denir. Birçok çeşidi bulunan ofis bölme işlemleri hem çalışanlara ferah çalışma ortamı sunuyor hem de ofis ortamının daha estetik görünmesini sağlıyor. Bu ofis bölme işlemini yaparken firmamız Kadıköy Alüminyum olabildiğince titiz ve hassas çalışmaktadır. Bunun nedeni ise çoğu insanın önem verdiği işleri yaparken bu ofislerde fazlaca vakit geçirmesi ve buradan memnun olmaları gerektiğidir.

Ofis Bölme Çeşitlerimiz

Camlı ofis bölme, ahşap ofis bölme, seperatör ofis bölme, fugalı ofis bölme, cama cam ofis bölme, jaluzi bölme gibi birçok ofis bölme çeşidimiz bulunmakta ve bu işlemler uygun fiyatlarla yapılmaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren firmamız gün geçtikçe ofis bölme konusunda yenilikler üretmektedir. Günümüzde birçok insanın hayatının büyük kısmını geçirdiği ofis ortamlarını sizin için daha güzel ve ferah bir hale getiren ofis bölme işlemlerini İstanbul’un tüm ilçelerinde ayağınıza getiren firmamız öncelikle müşteri memnuniyetini göz önüne almaktadır.

Ofis Bölme İşlemleri Dışındaki Hizmetlerimiz

Alüminyum doğrama, kış bahçesi, fotosel kapı, motorlu tente, asansör cam sistemleri, küpeşte sistemleri ve polikarbon uygulamalar gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Yeni ofis bölme çeşitleri ve uygulamaları için ayrıca önem gösteriyoruz. Kadıköy Alüminyum olarak bu işlemlerin hepsinde profesyonel kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yapılan işleri Kadıköy Alüminyum güvencesi ile sizlere sunuyor ve kısa sürede büyük değişimler ortaya koyuyoruz.

Hemen Ara
Navigasyon