Jaluzili Ofis Bölme

Jaluzili Ofis Bölme

Firmamız 48 yıllık tecrübe ve birikimiyle siz değerli müşterimize modern ve kullanışlı ofis bölme işlemi sunmaktadır. Mevcut bulunan ofisinizin oda, salon ve balkonlarını ister sizlerin tasarımı isterseniz profesyonel ekiplerimizin önerileriyle daha kullanışlı ve modern bir hale getirmektedir. Camlı, ahşap, fugal, seperatör, cam cama ve jaluzi sistemleri kullanmaktadır. Firmamız ofis bölme işlemini İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm ilçelerinde sağlamaktadır.

Ofis Bölmenin tercih sebepleri

Son dönemde bir çok şirket ofis bölme işlemini kullanarak yeni çalışma alanları sağlamaktadır. Mevcut bulunan ofisiniz kullanımı sizler ve çalışanlarınız için yetersiz kalır yada daha modern bir tasarım ile göze hitap edecek bir alanın oluşumu için tercih edilir. Ofis bölme işlemiyle hali hazırdaki alanınız  sizlerin isteği doğrultusunda bölünerek yer tasarrufu sağlanır. Ofis bölme işlemi çalışanlarınız verimliliğini artıracak ve gürültü kirliliği oluşumuna da engel olacaktır. Ayrıca ofis bölme işleminde kullanılan malzemeler ilerleyen dönemlerde değişiklik yapmak isteğinizde kolayca sökülüp isteğiniz doğrultusunda yeni bir ofis ortamı oluşumunda tekrar kullanılabilecek yapıdadır.

Bu sebeple ofis bölme işlemiyle modern yeni alanlara kavuşacak çalışma alanınız nezih bir ortam dönüşecektir.

 

Ofis Bölme Sistemlerimiz

Kullanmakta olduğunuz ofisleriniz ofis bölme yöntemiyle yeni çalışma alanları kazanmanızı sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimizi tercihlerine göre Camlı ofis bölme, ahşap ofis bölme,  seperatör ofis bölme, cam cama ofis bölme ve jaluzi ofis bölme, fugal ofis bölme sistemlerini kullanmaktadır.

Camlı Ofis Bölme;

Bir çok firmanın en çok tercih ettiği sistemdir. Camlı ofis bölme işlemiyle çalışma alanınız daha geniş görünüm kazanmakta çalışanlarınızın daha rahat ve daha dikkatli çalışmasını sağlamaktadır. Şeffaf yada buzlu cam modellerimizde bulunmaktadır.

Jaluzili Ofis Bölme;

Jalüzili camlı ofis bölme sisteminde 4 – 5 – 6 – 8 mm kalınlığında düz cam kullanıldığı gibi temperli cam da kullanılmakta olup renk tercihleri de mevcuttur. Jakuzili ofis bölme sisteminde kablo geçişine imkan tanıyan özel formda olan ve bu profilin altında ses geçişini engelleyici yalıtım bantıda bulunmakta olup ofisiniz görünüm ve çalışma ortamı açısında kullanımını arttırmaktadır.

Cam Cama Ofis Bölme;

Cam cama ofis sistemi  duvar elektrik, telefon gibi tesisat kablolarının geçişine izin verir. Tesisatın sistem içinde gizlenmesi pek de hoş görünmeyen ve görüntü kirliliği yaratan kabloların düzenlenmesini sağlar. İnce ve zarif bir yapısı olan cam duvarlar bölünme sırasında mekanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlarlar.

 

Fugalı Ofis Bölme;

Fugalı ofis bölme sistemi maliyet ve kapladığı alan bakımından oldukça tasarruf sağlamaktadır.Panelli bir sistem olup dizayn ve görünüm açısından ofisinize farklı bir hava katmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir.

Ahşap Ofis Bölme ;

Ahşap ofis bölme sistemi görünüm ve tasarımda farkındalık yaratmayı seven müşterilerimiz için en iyi sistemdir. Bir çok model ve tasarımımızla siz değerli müşterilerimizin beğenisine bırakılan modeller sizleri beklemektedir. Ahşap bölme sistemiyle çalışma alanınız zarafet içeren bir görünüme bürünür. Ve zarafetine düşkün müşterilerimiz için en uydun sistemdir.

Seperatör Ofis Bölme;

Ofisinizin yüksek duvarlar yerine zarif ve estetik bir ortam olmasını tercih ederseniz bu sistemi öneririz. Seperatör ofis bölme sistemiyle çalışma alanınız modern bir görünüme kavuşacaktır. Bu sistemin en çok tercih edilen sistemlerden olması hem maliyet hem de kolay montaj özelliği olması sebebiyledir. Tasarlanmış bir çok modeliyle siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Çalışma alanınız daha kullanışlı, daha modern ve daha verimli olmasını istiyorsanız sistemlerimiz hizmetinizdedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon