Cam Saçak

 

Cam Saçaklar

Cam saçaklar; dış kapıların üzerine, pencerelerin üzerine, dış mekanların üzerine ve büyük yapıların giriş kısımlarına yağış ve güneşten korunmak amaçlı yapılmaktadır. Hem şık hem de kullanışlı oluşuyla çok sık tercih edilmektedir.

Cam Saçak İşlemleri

Tasarım ve üretim aşaması detaylı çalışmalar ile firmamız tarafından gerçekleştirilen cam saçak sistemleri, tercihlerinize ve uygulama yapılacak olan binanızın uygunluk durumuna göre özel olarak üretilmektedir. İnox malzeme ve çelik konstrüksiyon seçenekleri ile kullanımınıza sunulacak ürünlerimiz şık tasarımlarıyla da binanıza güzellik katacak.

Ayrıca bu malzeme sayesinde kötü hava koşullarında binanın girişi yağmur, kar gibi hava olaylarının etkisi binanızın girişini koruyacaktır. Böylece kapalı alanlarda sigara içmenin yasak olduğu iş yeri gibi binalarda kapının önünde sigara içmeye çıkanlar da yağmur gibi olumsuz hava koşullarlından etkilenmeyecektir.

Cam saçaklar Materyalleri

Ürün kaliteli materyallerle üretildiği için oldukça sağlam yapıdadır ve altında dururken asla endişelenmeniz gerekmez. Bu gibi cam saçaklar beton, tente ve buna benzer ürünlere oranla daha şık göründüğü gibi temizliği daha kolaydır. Aynı zamanda güçlendirilmiş cam kullandığımız ürünlerimizde camın kırılması gibi bir durumla karşılaşmanız da oldukça güç gözüküyor. Kurulum işlerini yapan ekibimiz oldukça profesyonel ustalardan oluşur ve çok hızlı ve sağlam bir şekilde monte edilir. Firmamızın sitesine girdiğinizde pek çok farklı model seçeneğini de sizlere sunduğumuzu göreceksiniz. Bu sayede binanızın dış görünümüne uyum sağlayabilecek modeli kolaylıkla seçebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Statik hesapları eksiksiz yapılan cam saçaklarda yağış faktörleri de göz önünde bulundurularak her türlü risk sıfıra indirilmiştir. Aynı zamanda özel olarak üretilen bazı modellerimizde cam saçağın üzerine çıkılarak rahatlıkla temizliği yapılabilmektedir. İstediğiniz özelliklere sahip ürünü edinebilmek için yalnızca talep etmeniz yeterli.

Kullanılmakta olan lamine cam ile birlikte kırılma durumu söz konusu olduğunda camın parçaları yerinde tutularak yaralanmaların ve saçak altında oluşabilecek maddi hasarların da önüne geçilmektedir. Böylece her ihtimal göz önüne alınarak tam anlamıyla bir güvenlik sağlanmış olur.

Firmamız yıllardır süren çalışmalarıyla kalitesini ispatlamış köklü bir firmadır. Sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi edinme imkanı da bulabilirsiniz.

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon