Fotoselli Kapılar

 

Fotoselli Kapı Sistemleri

Günümüzde genellikle her yerde artık karşımıza çıkan Fotoselli kapı sistemleri hem kullanım kolaylığından dolayı, hem de sağlığa uygun olması açısından en çok tercih edilenler listesinde ilk sıralarda yerlerini almaktadır. Fotoselli kapı, üzerinde yer alan sensörler sayesinde kişiyi algıladıkları an kendiliğinden temassız olarak açılır ve bu şekilde insanlar kapıya temas etmeden içeri girebilir ya da dışarı çıkabilirler. Ayrıca estetik görünümü sayesinde modern veya eski yapı ayrımı olmadan neredeyse her alana uyum sağlarken, oldukça da uzun ömürlü ve konforludurlar. Teknolojik gelişmelerin yaşandığı çağımızda biz insanların hayatındaki en kullanışlı ve de en büyük kolaylıklardan biri olan bu otomatik kapı sistemleri, sürekli giriş çıkış yaşanan kalabalık ortamların vazgeçilmezlerinden biri olmuş, kusursuz mekanik sistemle, son teknolojinin tasarım harikası olarak hayatımızda önemli bir yer edinmiştir.

Tasarım, montaj, Üretim ve yedek parça gibi hizmetler ile müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi olan firmamız bol ürün çeşitliliği, uzman mühendisleri ve tasarımcıları ile fotoselli kapı sistemleri sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız kapalı kapıları uzman kadro, üstün teknik donanımlar ve kalite ile güvenli bir şekilde açmak amacındadır.

Kullanım Alanları

Bu kapı sistemi büyük alışveriş merkezlerinden okullara, spor salonlarından hastanelere, iş merkezlerinden otellere, şirketlerden kamu binalarına, marketlerden özel kuruluşlara, fabrikalardan havalimanlarına giriş çıkışın yoğun olduğu hemen her yerde kullanılabilmektedir.

Modern çağa uyum sağlayarak, temas edilme durumu olmadığı için oldukça sağlığa uygun olan ve görsellik bakımından son derece estetik bir görüntüye sahip bu fotoselli kapılar, firmamızdaki zengin çeşit özelliği sayesinde hem zevkinize hem de cebinize hitap edecek bir tercih yapabilme imkanı sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

Alan darlığı olan yerler için özel tasarlanmış tek kanatlı veya geniş alanlarda çoğu insanın kolay geçmesini sağlayabilmek amacıyla çift kanatlı veyahut dar alanlara daha rahat geçiş için geliştirilmiş teleskopik özellikli fotoselli kapılar hemen her ihtiyacı karşılayacak şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca bu kapı sistemlerinde bulunan en önemli özelliklerden birisi de kapı geçişlerinin ve açılıp kapanma hızının ayarlanabilir olmasıdır. Bunun haricinde acil durumlar olduğunda açılabilmesi de diğer bir tercih sebebi olmaktadır.

 

Fotoselli kapı kullanılan mekanlara göre iki kenar sabit arada iki yana kayar, bir sabit bir yana kayar veya 90 derece açılabilen tekli veya çiftli kapılarda bina, market, hastane, pastahane, ofis, fabrika, Avm, şirket giriş kapısı olarak kullanılarak ısı kontrölü sağlar ve modern şık bir görsel elde edilir.

 

Hemen Ara
Navigasyon