Cam Sera

 

KALİTELİ VE GÜVENLİ CAM SERA

Alüminyum doğrama işlemleri yapan firmaların çok farklı alanlarda yapılan hizmetlere destek olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Biz bu yazıda seraları ele alıyoruz. Seralar genel anlamı ile içerisinde bitki yetiştiriciliği yapılan kapalı alanlardır. Bu kapalı alanların kaplama malzemesinin güneş ışığını geçiren şeffaf bir yapıya sahip olması gerekir. Bu kaplama malzemesi değişiklik gösterebiliyor. Ama bir de destekleyici olan profiller bulunuyor. Alüminyum doğrama ise bu noktada devreye giriyor. En sağlam ve kaliteli bir profil malzemesi olan alüminyum ile yapılacak cam sera oldukça güvenli ve kaliteli olmaktadır. Bu nedenden de alüminyum malzemelerle oluşturulan cam sera çok tercih ediliyor. Müşterilerin cam sera yapımında güvenli olduğunu bildiği alüminyum profilleri de yine güvendikleri ve kalitesine inandıkları işletmelerden almak istemeleri gayet anlaşılır durumda.

Cam Sera İşlemleri

Cam kullanılarak yapılan seralarda camın kırılganlığı göz önünde bulundurularak taşıyıcı profillerin de sağlam olmasına dikkat ediliyor. Biz de müşterilerimiz için cam sera işleri yapımında sera profillerinin mümkün olduğu kadar kaliteli şekilde işler çıkarmaya gayret ediyoruz. Bu şekilde çalışan profesyonel ekip arkadaşlarımız da güvenli bir sera profilini oluşturulma aşamalarını gerçekleştiriyor. Bu sayede maliyeti dengede tutup cam seraların içerisinde yetiştirilen olan bitkilerin de güvenliği sağlanmış oluyor. Alüminyum doğrama yöntemi ile oluşturduğumuz sera profilleri cam malzemeyi destekleyecek ve taşıyacak nitelikte oluyor. Aynı zamanda güneş ışığının da sera içerisine girişini sağlayacak şekilde yapılıyor.

Siz de sera yapımı için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İster sebze meyve yetiştiriciliği isterse de süs bitkisi yetiştiriciliği olsun en kaliteli sırayı yapmakla bu işe başlayabilirsiniz. Cam sera oluşumu aşamasında gerekli olan sera profili yapiminda sizin istediğiniz ölçülerde ve gerekli olan özelliklere sahip şekilde profili oluşturuyoruz. Sizin için gerekli olan seranın ebatını ve niteliklerini bize bildirmeniz halinde sizin ve işleriniz için en uygun sera profili oluşturulacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde kalıtım hizmet almakla hem bitkileri güvende yetiştirebilecek hem de maliyeti oldukça düşük iş yapmış olacaksınız. Uzun süre kaliteli bir kullanım imkanı sunacak olan sera profilleri edinmeniz artık çok kolay.

Tamamı yerli malzemeler ile firmamızın arge geliştirmesi ile tasarladığımız cam sera modelleri Türkiyede ilk ve Tek sera firmasıdır. Sistemin özelliği tüm taşıyıcı sistemin alüminyum profillerden oluşması dolayısı ile bakım gerektirmeyen istenilen renlerde statik boyalı alüminyum profiller kullanılması sayesindedir.

Firmamız talepler doğrultusunda istenilen şekiller ve ölçülerde sera imalatı yapmaktadır.cam sera maliyeti m2 ölçülerine göre değişikliler göstermektedir.

cam sera yapımı uzman kadromuz tarafından hızlı , hesaplı ve güvenlikli olarak yapılaktadır. Sistemin tamamı alüminyum profillerden oluştuğu için hobi sera

modelleride yapmaktayız .Cam seralarda 4 mm düz cam isteğe bağlı 4 mm buzlu cam kullanılmakatadır. cam sera kurulum maliyeti dikkate alınarak sera modellerinin bazı çatılarında polikarbon çatı uygulamalarıda yapılmaktadır.

üniversite kampüsleri deneylerinde , peysaj firmaları showromların da , villa bahçelerinde , özel okullarda öğrencilere doğayı sevdirmek için cam seraları tercih etmektedir.

Yapılan seralar hoby sera , çalışma odası , modern depo , hoby odaları , çiçek seraları , organik meyva ve sebze seraları olarak çok amaçlı kullanılmaktadır

Seralar istenilen renk ve modellerde yapılabilmektedir.

Hemen Ara
Navigasyon