Fugalı Ofis Bölme

Fugalı Ofis Bölme

Firmamız Kadıköy Alüminyum İstanbul’un her semtinde derzli alüminyum bölme sistemleri olarak bilinen fugalı ofis bölmeleri de kurmaktadır. Bilinen ve tanınan markaların alüminyum doğramalarını kullandığımız projelerimiz de çizimler tarafımızca yapılıp projelendirilebildiği gibi, projelendirilmiş hazır çizimleri de uygulayabilmekteyiz.

Fugalı Bölme Sistemleri

Günümüzün açık alan ofisleri için ideal uygulamalar olan fugalı bölme sistemleri hem maliyet hem de metrekarede kapladığı uygulama alanı bakımından oldukça tasarruf sağlamaktadır. Son derece şık ve pratik olan bu sistemler cam ya da laminant benzeri malzemeler ile doldurulmuş panellerin alüminyum konstrüksiyonlara monte edilmesi ile inşa edilmektedir. Kurulumu son derece pratik olan bu panellerin sökülmesi de oldukça pratiktir.

Panelli bir sitem olan fugalı ofis bölmelerde her panelin arasında yaklaşık 3 milimetreye yakın derzler oluşturulmaktadır. Bu derzler sayesinde bölmeler rahatça modüler bir biçimde birbirlerine takılıp sökülmektedirler. Uygulamada büyük pratiklik ve hız sağlayan derzler sayesinde laminant ve benzeri dolu olarak adlandırılan bölmelerin monte edilmesinde raylı klipsler kullanılabilmektedir. Bu raylı klipsler ise tüm modüler sistemin darbelere karşı daha dayanıklı ve esnek hale gelmesini sağlamaktadır.

Ofis alanlarını rahatça bölebilen fugalı ofis bölmelerinde kullanılan tüm alüminyum doğrama ve kaplamalar yıllardır imalatlarından faydalandığımız bilindik ve güvenilir üreticilerden temin edilmektedir. 1. Sınıf kalite de malzemeler ile tamamladığımız projelerimizde müşterilerimizin beklenti ve bütçelerine uygun malzeme tedariki mümkün olabilmektedir. Alüminyum panelleri kendimiz kesmekte olup yılların verdiği tecrübe ile en az fire oranları ile çalışmaktayız.

Tüm mimari projelerimizde olduğu gibi fugalı ofis bölmesi uygulamalarında da tüm proje detaylarını içeren dosyayı biz hazırlıyoruz. Bu dosyanın içeriğinde projenin detaylı anlatımının yanı sıra mimari bürolara hazırlatılan dwg, pdf çizimleri ve katalog çekimleri de bulunmaktadır.

1969 yılından bu yana başarı ile devam ettirdiğimiz hizmetlerimiz ile pek çok müşterimize yaptığımız başarılı alüminyum ofis uygulamalarımız bulunmaktadır. Yıllara dayalı tecrübe ile oluşturduğumuz bilgi birikimini ofislerinizin düzenlenmesi ve ofis alanlarınızın daha kullanışlı olması için kullanmaktayız. Uygulama ve projelerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bize hızlı whatsapp numaramızdan ulaşabilirsiniz.3

Hemen Ara
Navigasyon