Isı Yalıtımlı Sürgülü Alüminyum

Isı Yalıtımlı Sürgülü Alüminyum

Her istek tek ve ihtiyacı karşılayacak tasarım altında üretimleri gerçekleştirilen sürgülü kapı ve pencereler, alüminyum doğrama ayrıcalığı ile hazırlanmaktadır. Özellikle ısı yalıtımlı sürgülü alüminyum çeşitleri, her türlü hava koşuluna karşı etkili bir direnç sağlar. Profesyonel bir anlayışla kaliteli malzeme yapısı eşliğinde hazırlanan ürünler, ısı ve ses yalıtımı konusunda yüksek bir verim sağlar. Böylece odalar arası ses büyük bir oranda kesilir; oda içerisindeki ısı dengesi korunur.

Sürgülü Kapı Ve Pencere Alüminyum Doğrama Ürünleri

Kaliteli yapısı ile alüminyum elementi üzerinden, sürgülü kapı ve pencere tasarımları gerçekleştirilmektedir. Özellikle kolayca şekil alabilen ayrıcalığı, çevre dostu geri dönüşümü olması ve dayanıklılığı ile her alanda değerlendirilmektedir. Ürüne farklı ebatlar altında ısıcam takılabilmektedir.

Bütünlük sağlayan bu ayrıcalık sayesinde ortamın ısı dengesi korunabilir; dışarıdan gelecek ses maksimum seviyede arındırılır. Ayrıca ayarlanabilir makara özelliği çalışma kolaylığı sağlamaktadır. Değişik ebatlarda derinlik, bariyer ve cam kalınlığı üzerinden özel bir tasarımla hazırlanır.

Uzun Ömürlü ve Şık Sürgülü Alüminyum Ürünler

Profesyonel bir anlayışla üretimden geçen sürgülü alüminyum ürün çeşitleri, her alanda kullanılabilecek geniş bir yelpaze sunuyor. Ayrıca tasarım açısından şık görüntüsü, mekanlarda ayrı bir modern etki yaratmaktadır.

Uzun ömürlü yapısı ve insan sağlığını koruyucu malzemesi ile beraber, alüminyum doğrama üzerinden dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Profesyonel anlayışla yürütülen çalışmalar, çok uygun ısı yalıtımlı sürgülü alüminyum fiyatları üzerinden isteğe bağlı olarak projelendirmeyle üretimden geçmektedir.

Hemen Ara
Navigasyon