Alüminyum Cam Kapı

Cam Kapı

İnşaat ve dekor alanında pek çok özelliği içeren kapılar tasarlanmaktadır. Çeşitli yapıların iç ve dış kapılarına yönelik, estetik görsel bütünlüğü taşıyan projeler bulunmaktadır. Dekor ve sağlamlık içeren cam kapı tasarımları binaların çıkışına uygunluk sunmaktadır. Hem modern dekor sağlamakta, hem de kapı görselliğini bir kat daha zenginleştirmektedir.

Her türlü yapının kapısına göre uyarlanan cam tasarımları nitelikli üst desenlere sahip olmaktadır. İş merkezlerinin iç kapıları, oda bölüm kapıları konusunda da cam çeşitleri tercih edilebilir durumdadır. Şeffaf camın kalınlık ölçüleri ve ayrıcalıkları çerçevesinde dayanıklı doğramalar ile birleşimi sağlanmaktadır.

Alüminyum Doğrama İle Desteklenen Kapılar 

Dekorasyon özelliğiyle iş yerleri ve yaşam merkezlerinin binalarında kullanımı ön planda olan bir ürün tasarım çeşididir.

Farklı yan malzemelerle camın sabitliği sağlanmakta ve desteklenen kapılar, yıllarca kullanım sunmaktadır. Alüminyum doğrama ürünü ile birleşimi ve bütünlüğü sağlanan kapıların modelleri üzerindeki desen çizgileri, cam görselliği yönünde değişmektedir.

Alternatifli camların her biri kolay kırılmaz özelliği içeren kalınlıkta olarak binalara montajı sağlanmaktadır. Bu tarz kapıların birleşimi, kapı kulpu, kilit malzemesi, menteşesi ve doğraması ile çok nitelikli olmaktadır.

Nitelikli Bir Şıklık Sunan Cam Kapı Modelleri 

Güvenlik açısından ve nitelik açısından oldukça özel kapı bütünlüğüne sahip olmaktadır. Her alanda nitelikli bir şıklık sunan cam kapı modelleri çok farklı tasarımlarla sunulmaktadır. Montaj işçiliği yönünde yapısal kapı tasarımı her merkeze benzersiz bir kalite sunmaktadır. Dekorasyon içinde nitelikli kapı yapısıyla da tercih gören modern kapı modellerini içermektedir.

 

Hemen Ara
Navigasyon