Kış Bahçesi Modelleri

Kadıköy Alüminyum Kış Bahçesi Modelleri

Eviniz veya işyerinize modern ve yenilikçi bir bakış açısıyla yeni bir yüz kazandırmak istiyorsanız balkon ya da bahçenizi kış bahçesine çevirebilirsiniz. Böylelikle tüm mevsimlerde kullanılabilecek bir yaşam alanı oluşturmuş olursunuz. Günümüzde kış bahçeleri sevdiğiniz insanlarla ve ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz en ideal mekanların başında yer alır. 47 yıllık geçmişten gelen, birikim ve tecrübe ile sektörde başarılı bir firma olarak İstanbul’un tüm semtlerine, kış bahçesi ve alüminyum doğrama alanında hizmet vermekteyiz.

Neden Kış Bahçesi?

Günümüzde insanlar özellikle şehir insanları yoğun iş temposu ve şehrin boğucu havası içinde nefes alıp, kafalarını dinleyecekleri ve keyif duyacakları mekanlara ihtiyaç duymaktadır. Hayat şartları zorlu ve sınırlayıcı olduğundan uzun süreli kaçış imkanı zaman ve maliyet açısından mümkün olmamaktadır. Çözüm ise kış bahçeleri ile sahip olunan mekanları bazı dokunuş ve değişikliklerle genişletmek ve yeni yaşam alanları oluşturmaktır. Aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşamak için güzel bir mekandır. İşyeri sahibi olarak mekan sıkıntısı yaşıyor iseniz kış bahçesi sistemleri ile mekanınızı genişleterek ferah ve geniş ortamlarda daha fazla müşteriye hizmet verme imkanını yakalayabilirsiniz.

Kış Bahçesi Modelleri

Genel özellikleri ile yenilikçi sistemler olan kış bahçesi modelleri size birçok avantaj sunmaktadır. Tasarımları ile her mevsim konforlu yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlar. Isı yalıtım özellikleri ile size yazın serin, kışın da sıcak bir ortamda yaşama imkânı verir. Açılabilir, sabit ya da bir kısmı açılabilir cam özelliği ile sizlere konforlu ve işlevsel bir kullanım sunar. Kış bahçesi çatısı kullanılan camın çeşidi ve kalitesine göre de güneş ve ısı kontrolünü gerçekleştirir. Isı yalıtımı da aynı şekilde kullanılan malzeme ve tasarıma göre sağlanmaktadır. Kış bahçesi modellerinin çatıları açılır veya sabit özellikte olabilmektedir. Cam yerine ucuz bir malzeme olan tente de kullanılmakta. Açılır çatı sistemlerinde, motorlu tente ve branda sistemleri de uygulanmaktadır. Cam çatı kış bahçelerinde, birçok özellik yağmur suyu tahliyesine göre şekillenmektedir. Bunlar tek yöne eğimli veya çift yöne eğimli çatı modelleridir. Doğru, uygun ve kaliteli yapılan kış bahçesi sistemleri uzun süreli bir kullanım imkanı sunar.

 

Hemen Ara
Navigasyon