Ofis Bölme Sistemleri

     Kadıköy Alüminyum olarak 47 yıllık tecrübemizi gelişen teknoloji ile birleştirerek ofis bölme sistemleri hizmetimizi iş yerinde ve ofiste dizayn, konfor ve şıklık arayanların siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İstek ve talep doğrultusunda özel tasarımlar da yapan firmamız ofislere daha modern bir görünüm sağlamak ve kullanılabilirliğini arttırmak için ürün yelpazesini oldukça geniş tutuyor.
Günümüzün zorlu iş hayatında kullandığımız ofisleri, bölme sistemleri ile yeniden dizayn ederek daha kullanışlı ve daha modern bir hale getirebiliyoruz. Personelinizin daha pozitif bir ortamda çalışmasını sağlayarak, şirketinizin verimini arttırıp, hizmet seviyesini yükseltirken daha az yer kullanımını da sağlamış oluyorsunuz. Ofisiniz için seçeceğiniz bölme sistemlerimiz üst düzey işçilik ile uygulanıp demontable olma özelliği ile istenildiği zaman yerlerinde değişiklik yapılabilir, hareketli olan bölmelere ilave parçalar eklenebilir veya tadilat ile yer değişikliği sağlayabilirsiniz. Uygulanacak olan bölme sistemi malzemeleri uzunluk veya yükseklik açısından değişiklik gösterebilir ve personellerimizin yönlendirmeleriyle doğru malzeme tercihi yapabilirsiniz. Ofis Bölme Sistemleri ağımızda olan Jaluzi bölme, Cam cama bölme, Fugalı bölme, Ahşap bölme ve Separatör bölme hizmetlerimiz ofisinizi istediğiniz düzeydeki şeffaflığa getirebilirken, sadece bu seçeneklerle sınırlı kalmayarak arzu edildiği şekilde yeni projeler üretebiliyoruz. Ofisinize uygulamak istediğiniz bölme sisteminin daha ekonomik olmasını tercih etmeniz durumunda kullanılacak malzemeler ona göre seçilerek istenilen şekilde bölme sistemi uygulanabilir. Farklı cam ve panel kombinasyonlarımızla ya da değiştirebildiğiniz renk seçenekleriyle ofisinizi dilediğiniz çizgilere ulaştırabilir ve iş yerinize farklı bir hava katabilirsiniz.
Ofislerde görmek istediğiniz görüntüyü, ferahlığı ve rahatlığı Ofis Bölme Sistemleri hizmetimiz ile elde edebilir, işinde profesyonel olan ekibimizin çalışmalarını uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz…

Ofis bölme fiyatları kullanılan profillere ve ofis dizaynlarına göre değişmekte olup ekonomik ofis bölme fiyatları için uygun malzemeler kullanılabilir.Modüler bölme duvar kalınlıkları yükseklik ölçülerine  ve kullanılan cam kalınlıklarına göre değişmektedir. Maurer Sistem Camlı bölme sistemlerinde 10 mm temperli cam tercih edilmektedir. Demontabl bölme sisteleri özellikleri taşınabilir olmasıdır,  Yapılan uygulamada kullanılan modüler bölmeler ihtiyaç halinde sökülerek yeni yere taşınabilir.Ofis Dizayn ında değişiklik yapılması gerektiğinde Hareketli bölmelere ek yapılabilir veya  ofis bölme sistemlerinde tadilat yapılarak yer değişikliği olabilir.

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon