Seperatör Bölme

Seperator Bölme Sistemleri

Dinamikleşen iş hayatı ve değişen çalışma mekanları mimarisiyle de bu değişime ayak uydurmuştur. Bu değişimlerin sonucunda, kalsik duvarlarla bölünen hantal mekanlar yerine daha esnek ve yaşanabilir ve estetik açıdan zengin mekanlar yaratan seperatör bölme sistemleri en çok kullanılan sistemler haline gelmiştir. Seperatör bölme sistemlerin en büyük avantajları demonte olmaları, taşınabilir sistemler olmaları, mekandaki değişikliklere çok hızlı yanıt verebilmeleri ve estetik olarak da mekana değer katmalarıdır. Bunun yanında cam bölmeler, ahşap elemanlar ve renklerin de rahatça kullanılabiliyor olması seperatr sistemlerin sık kullanılmalarının nedenlerinden birkaçıdır. Seperatör sistemler hem kısa bölme duvarlar hem de uzun seperatör bölme duvarlar olarak tasarlanabilirler. Kısa seperatör sistemlerin kullanımıı ısıtma ve soğutma sistemleri ve ışık gereksinimleri gibi gereksinimleri birarada kullanabilmek için tercih edilirken, uzun seperatör sistemler toplantı alanı gibi mekanlarda kullanılırlar. Seperatör sistemler tasarlanırken aynı mekanda her gereksinim için farklı boyutlarda yapılamaya olanak sağlayan esnek bir yapıya sahiptir.

Seperatör bölme sistemleri özel tasarlanan detaylarıyla birleşme yerlerinde herhangi bir sorun yaşanmasına olanak tanımazlar ve kullanım kolaylığı sağlarlar. Belirli modüller kullanılarak tasarlanan sistemler cam alanının da rahatlıkla kullanılıyor olmasıyla ferak ve aydınlık bir ortam yaratırlar. Kolay ve hızlı kurulum sağlayan sistemler şantiye alanında hem vakit hem işçilikten tasarruf sağlar. Vakit ve işçilikten tasarruf sağlıyor olması inşaat maliyetlerini de düşürmektedir. Bunun yanında ofis alanlarının değiştiği ve tekrar tasarlandığı durumlarda seperator bölme sistemler olumsuz koşulları olan bir şantiye alanı yaratmadan temiz, kolay ve hızlı kurulum sağlarlar.

Kadıköy Alüminyum Profesyonel Hizmet

Kadıköy Alüminyum firmamız,  İstanbul’un her noktasına hizmet veren bir firmadır. 1969 yılında Kadıköy Panjur olarak kurulan firmamız 47 yıllık tecrübesiyle cam balkon, alüminyum doğrama, cam sera ve bölme sistemler gibi birçok alanda en iyi hizmeti sunmaktadır. Kadıköy Alüminyum olarak sektördeki yenilikleri yakalayarak hizmet vermeye devam etmektedir. Alüminyum konusundaki deneyimimiz ve sektörün dinamik yapısını takip eden yapımızla Kadıköy Alüminyum hem birçok firmanın hem de mimarların tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

 

Hemen Ara
Navigasyon