Yarım Camlı Bölme Duvar

Yarım camlı bölme duvar, ofislerde ara duvarları bölme amaçlı çözüm sunar. Camın panelerin orta kısmına eklenmesiyle oluşur.
Yarım camlı duvar bölmeleri ofisinize farklı bir şıklık katar. Artık moda haline gelmiş duvar bölme sistemleri ofislerde; alandan daha çok yararlanmak, değişimi daha kolay sağlamak ve daha pratik çözümler sunmak adına bire bir çözümler haline gelmiş durumda. Kadıköy Alimünyum yarım camlı bölme duvar modelleriyle en şık modelleri önünüze sunmaktadır.
Ofisleri o eski, durağan imajından kurtarıp daha modern ve şık hale getirmede bir numara Kadıköy Alimünyum siz değerli müşterilerini yarım camlı duvar bölmeleriyle buluşturmaya hazırdır. istediğiniz model ve renkte yüzlerce seçenek biz Kadıköy Alimünyum firmamızda değerli müşterilerimizle buluşmayı beklemektedir.
Yarım camlı duvar bölme tasarımları , camın iki panel arasına alınıp, monte edilmesiyle oluşur. Bu şekilde mekana monte edilir. Bu paneller ahşap veya alimünyumdan olur. Ahşap modeller istenilen renk ve desende olabilir. Ofisinize veya yarım camlı duvar bölme hangi mekanda kullanılacaksa ona uygun şekilde tasarlanır. Tasarımı ve montajı kolay sistemleridir yarım camlı duvar bölmeleri. Uzmanların gelip yerinde keşfiyle ölçüler alınır ve istenilen renk ve modelde tasarlanıp monte edilir. Yarım camlı bölme duvarlar ara duvarlarda tercih edildiği için, aradaki bölmenin kullanılmasına da olanak sağlar. Ara duvarda kullanılan tasarım size bir ofis olarak geri döner.
Yarım camlı bölme duvarların üst kısmı ahşap veya alimünyum, orta kısım cam alt kısım da yine aynı şekilde ahşap olacak şekilde tasarlanır. Tercihe göre alt ve üst kısımları Alimünyum da olabilir. Burada kullanılan malzemelerin boyları ve genişliği mekana uygunluğu açısından ölçümler yapılarak tasarlanır. Bir bakıma özel ölçü tasarımlardır. Ahşap kısımlar istenilen renk, model ve tasarımda olabilir.
Yarım camlı bölme duvarlarda ısı yalıtımı %70’e kadar sağlanmış olur. Ofislere şıklığı , modernliği ve zarifliği getiren tasarımlardır. İç mekanın tamamını değil de bir bölümünü görünür kılar. İki panel arasındaki cam modül mekanda bir gizem oluşturur. Yarı şeffaf bir hava hakim olur. Yarım camlı bölme duvarları tercih ederseniz mekana uygun olmasına dikkat etmelisiniz. iki renkten oluşan bu tasarımı ofisinize uygun hale getirmek için uygun renkler tercih etmelisiniz. Ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yarım camlı bölme duvarlar ofislerin gizemli yüzü olarak hayatımıza girmektedir. Kadıköy Alimünyum’la siz de gizemli yüzünüzü keşfedin.

Hemen Ara
Navigasyon