Tam Camlı Bölme Duvar

Tam camlı bölme duvarlar şeffaflığın ön planda olmasını isteyenler için mükemmel bir çözüm. Ofisinizde tam camlı bölme duvarlarla şıklığın ve zarifliğin keyfini yakalayın.
Her alanda gelişim içinde olan dünya; mimari alanda da bir çok yeni gelişmeyi hayatımıza sunmaktadır. İnsanoğlu zamanla daha ince ayrıntıları düşünerek çözümler üretmeye başladı. Günden güne ihtiyaçlar ve yaşam değişiyor. Ve hayat bu değişimlere çözüm de üretmek zorunda bir bakıma . Biz tüketici olarak ne kadar farkındayız diye de sorgulamak lazım elbette.Değişim her yerde. Evimizde , ofisimizde, sosyal alanlarda ve her yerde…
Nitekim değişimin ilk uğrak yerleri çalışma alanları oluyor. Bu hem motivasyonu arttırıyor hem de gelişimden uzak olmamanın bir yansıması oluyor. Değişim ve gelişim daha pratik çözümler sunduğu ve ihtiyacı da düşündüğü için de kaçınılmaz bir şekilde hayatımızda yer ediniyor elbette. hatta her alanda paralel ilerliyor değişim diyebiliriz.
Duvar bölmeler çeşitli şekillerde olmakla birlikte iş yerlerinde tam camlı duvar bölmeler modernlik ve şıklıkla birlikte şeffaflığı da hayatımıza getiren bir model.
Tam camlı bölme duvarlar hiçbir modül kullanılmadan direk camların oluşturdu bir yapısal sistem. Mekanlarda derinliği de ortaya çıkaran bir tasarım harikası. Aynı zamanda camın şeffaf özelliği ortamın da şeffaf olmasını sağlıyor. İnsanoğlu su misali… girdiği kabın şeklini alır değil mi!
Ofis bölme sistemi , ofislerin daha şık ve daha modern görünmesini sağlar. Bu alanda panel bölme, cam bölme ve duvar bölme çeşitleri mevcuttur. Bölme sistemi mekanların daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Değişime açık bir sistem olduğu için sizi inşaat masrafindan da kurtarır. Kullanımı rahat ve montajı da çok kolaydır.
Tam camlı bölme duvarlar gayet güvenli bir sistemdir. Bütün panellerin camlardan oluştuğu, Şeffaflığın ön planda olduğu bu sistemde ısı yalıtımı da mevcuttur. Işıga karşı duyarlıdır. Tam camlı bölme duvar 8, 10,12 mm. kalınlığında , tek camlı veya çift camlı tasarlanan cam modüllerin mekana monte edilmesiyle kurulur. Kadıköy Alimünyum tam camlı bölme duvar sistemlerini değerli müşterilerinin hayatına koymak için buradadır. Teknolojiden ve günden uzak olmadan.

Hemen Ara
Navigasyon