Ahşap Ofis Bölme

Ahşap Ofis Bölme Sistemleri

Ofisinizi daha kullanışlı ve daha sistematik hale getirmek sizin de isteğiniz olabilir. Kadıköy Panjur firmamız, cam bölme duvar sistemleri, ahşap bölme duvar sistemleri, seperatör ofis bölme sistemleri, fugalı ofis bölme sistemleri, cam cama ofis bölme sistemleri, jalûzi ofis bölme sistemlerini ve modüler bölme duvar sistemlerini sizlere hizmete sunmaktadır.

Cam Ofis Bölme Sistemleri

Geniş alana sahip ofisinizde daha özgün ve daha düzenli çalışma ortamı istiyorsanız, Kadıköy Panjur cam ofis bölme sistemleri sizin için uygun olacaktır. En iyi ofis bölme profilleri kullanan firmamız, dayanıklı ve kullanışlı aynı zamanda müşterisi için uygun maliyetli işler yapmaktadır.

Kadıköy Panjur firmamız cam ofis bölme sisteminde sizlere iki farklı seçenek sunar; isterseniz ofisinizi cam profillerle bölme işlemi yaparken şeffaf cam profiller kullanır, isterseniz buzlu cam profiller kullanır.

Cam profillerin ofislerde tercih edilmesinin bir diğer sebebi, mekânı daha derin daha geniş daha açık göstermesidir. Ofis çalışanlarınızın kapalı kutularda çalışmasını istemezsiniz Kadıköy Panjur firmamız sizler için doğru tercih olacaktır.

Ahşap Ofis Bölme Sistemleri

Ofislerin çalışanlarınızın verimli çalışabilmesi için oldukça önemlidir. İyi dekore edilmeli çalışanların konforu ön planda tutulmalıdır. Şık sıcak, samimi ve doğal görünümüyle ofis çalışanlarınıza en iyi seviyede konforu sunmaktadır aynı zamanda ofisinizin daha düzenli ve daha toplu görünmesini sağlayacaktır. Kadıköy Panjur firmamız ahşap bölme sistemlerinde müşterinin isteği üzerine ahşabın her rengini çalışmaktadır. Temizliği çok kolay gerçekleşen ve tozlandığında daha kirli görünmeyen pratik kullanımlı ahşap ofis bölme sistemi için Kadıköy Panjur firmamıza başvurabilirsiniz.

Speratör Bölme Sistemleri

Günümüzde kullanımı en yüksek seviyelere çıkan speratör bölme sistemleri çok kullanışlı, taşınabilir, demonte olması, yeni mekânlara kolay ayak uydurabilmesi, estetik görüntüsüyle müşteriler için uygun kullanım sağlar. Speratör Bölme Sistemleri için Kadıköy Panjur firmamıza başvurabilirsiniz.

Fugalı Ofis Bölme Sistemleri

Derzli alüminyum bölme sistemleri olarak ta bilinen fugalı bölme sistemlerini firmamız hem projelerini çizip hem de hazır projeden uygulayabilmektedir. Kadıköy Panjur firmamız fugalı bölme sistemleri için doğru tercih olacaktır.

Jalûzi Bölme Sistemleri

Jalûzi bölme istemleri istediğiniz her renkte firmamız tarafından yapılabilir. 25 mm mikro jalûzi kullanılarak yapılmaktadır. Jalûzi camlı ofis bölme işlemlerinde düz cam veya temperli çam kullanılabilir.

 

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon