Profesyonel Ofis Bölme

Profesyonel Ofis Bölme 

Kadıköy Alüminyum firmamız 1969 yılında Mehmet Kırıkçı tarafından faaliyete başlanmıştır. Firmamız panjur, alüminyum doğrama sistemleri, pvc pencere, kapı sistemleri, cam balkon üretiminde uzmanlaşmıştır. Kadıköy Panjur Firmamız İstanbul’un her ilçesine hizmet sunmaktadır.

Kadıköy Panjur firmamız sizlere ofisinizde en rahat ve en konforlu şekilde çalışmanız için hizmet sunmaktadır. İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet verilmektedir. Firmamızda ofis bölme fiyatları en aza indirgenir. Firmamız, camlı duvar bölme sistemleri, alüminyum ofis bölme sistemleri, ahşap bölme duvar sistemleri, modüler bölme sistemleri, fugalı ofis bölme sistemleri ve jaluzi ofis bölme sistemleri hizmetleri vermektedir.

                Cam Ofis Bölme Sistemler

Daha derin mekanlarda çalışmak ve daha düzenli ofislerde bulunmak hepinizin isteğidir. Cam ofis bölme sistemleri ofisinize derinlik katacak ve daha düzenli çalışılmasını sağlayacaktır. Cam ofis bölme sistemlerini müşterimizin isteği üzerine şeffaf ya da buzlu cam olarak uygulayabiliyoruz bunun yanı sıra desenli cam seçeneklerimiz ve birçok desenimizde mevcuttur.

                Ahşap Ofis Bölme Sistemleri

Kadıköy Panjur firmamız sizlerin ve çalışanlarınızın rahat edebileceği ofis bölme sistemleri sunmaktadır. Ahşap ofis bölme sistemimiz bunlardan birisidir. Ahşap bölme sistemleri, sizlere rahat, konforlu, düzenli, şık bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Doğal görünümüyle çalışanlarınızın motivesini arttıracaktır. Kolay temizlenir, her zaman temiz görünür.

                Seperatör Bölme Sistemleri

Günümüzde çok fazla kullanıma sahip olan seperatör bölme sistemleri, ofisinizi çok daha verimli kullanmanızı sağlar. Taşınabilir ve demote oluşun müşterinin seperatör bölme sistemini tercih etmesi için bir nedendir. Şık görünümlü ve dinamik çalışma ortamına kolay ayak uydurur. Seperatör ofis bölme işlemini Kadıköy Panjur firmamızda yaptıra bilirsiniz.

                Fugalı Bölme İşlemleri

Fugalı bölme işlemlerini İstanbul’daki birçok ofis ve firmaya Kadıköy Panjur firmamız yapmıştır. Derzli alüminyum olarak tanımlanan fugalı bölme sistemlerini firmamız hem kendi çizerek yapar, hem de hazır çizimden yapım olanağı sağlar. Fugalı sistemde panellerin arası derslerle doldurulur, bu derzler sayesinde modüller kolaylıkla sökülür veya takılır. Firmamız bu çok kullanışlı ofis bölme sistemini en kaliteli ve en uygun fiyata sizlere sunmaktadır.

                Jaluzi Bölme Sistemleri

Çoğunlukla büro bölmek amaçlı kullanılır. Firmamız jaluzi bölme sistemlerinin birçok rengini çalışmaktadır. Firmamız Jaluzi bölme sistemlerinde çift cam arası jaluzi, uzaktan kumandalı jaluzi, opsiyonel jaluzi sistemlerini de uygulamaktadır.

 

 

Hemen Ara
Navigasyon