Akustik Bölme Duvar

Akustik Bölme Duvar

Akustik bölme duvar, tıpkı müzik gibi… Şekil olarak tam bir akordiyonu andıran akustik bölme duvarların bir ucu tam olarak duvara monte edilmiş, diğer ucu açılır , kapanır şekilde özgür bırakılmış bir duvar bölme çeşididir.
Tıpkı sihirli bir dünya gibi. Paravan açılır her şey değişir. Paravan kapanır her şey değişir. İşte akustik bölme duvarlar sizi böyle bir dünyanın içine koyar adeta. İstersiniz akustik bölme duvarlarla kocaman bir konferans salonu veya birbirinden bağımsız iki ayrı oda elde edebilirsiniz. Akustik duvar bölmelerinin kendine has hareketli yapısıyla bunu elde etmek mümkün. Ve bu oluşan birbirinden bağımsız iki odanın kendi bünyelerinde var olan sesten ve ısıktan bir diğer oda etkilenmez. Çünkü akustik bölme duvarlar mükemmel ses yalıtımına sahiptir.
Akustik duvar bölmenin sahip olduğu mekanizma 45 mm kalınlığında olup, aynen bir akordiyonu andıran yapıya sahiptir. Hareketli olması açılır kapanır özelliğini muhafaza eder. Konferans salonları için çok ideal bir tasarımdır. Kişi sayısına göre odanın değerlendirilmesini sağlar. Veya ısı ve ışıktan tasarruf yapmak istediğinizde mekanı çok rahat bir şekilde akustik bölme duvar sayesinde küçültebilirsiniz. Akustik bölme duvar sistemi ayrıca sabit şekilde durduğu duvarda kötü bir görüntüye neden olmaz. Kapalı halı de son derece şık bir şekilde durmaktadır. Ortamda kötü bir görüntüye mahal vermez.
Akustik bölme duvarlarınızı istediğiniz şekilde dekor edebilirsiniz. Bunun için bir çok seçenek sizlerin beğenisine sunulur. İsterseniz açılır bölmeyi metal kaplamayla giydirebilirsiniz. Veya boydan boya kumaşla kaplamanız da mümkün. Ayrıca çeşitli renk ve desenlerle de tasarlanabilir. Veya ahşap ve laminatlarla döşeyebirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmıştır.
Kadıköy Alimünyum akustik bölme duvar sistemleriyle sizleri büyülü dünyasına beklemektedir. Bize gelin ve Akordiyonunzu beraber tasarlayalım. Akustik bölme duvar. Tıpkı bir müzik gibi…

Hemen Ara
Navigasyon