Cam Cama Bölme Duvar

Cam cama bölme duvar zariflikten, estetikten ve şeffaflıktan yana olanların tercihi. Cam cama bölme duvar sistemi bütün panellerin camlardan meydana geldiği bölme duvarlardır.
Ofislerinizin daha aydınlık ve yaşanılır olmasını istiyorsanız cam cama bölme duvarları seçin. Cam cama bölme duvar son derece etkili ve kullanışlıdır. Temperli yani güvenilir camlardan yapılmış son derece şık tasarımlardır.
Globalleşen dünyada ofis çalışanları cam cama bölme duvarlarla tasarlamış ofislerde bir olmanın keyfine daha çok varacak ve kendilerini hiçbir şeyden soyutlamayacaklar. Camın şeffaflığı her yere yansımış ve hissedilmiş olacak. İnsanoğlu su misali girdiği kabın şeklini alır. Cam cama bölme duvarlar son derece şık, zarif ve modern tasarımlar olarak hayatımıza bunları kazandırmış durumda. Cam geçmişten günümüze bir çok sektörde insanoğluna hizmet etmiş bulunmaktadır. Kullanım alanı çok geniştir. Kendine has yapısı da buna olanak sağlıyor. Kokusuz ve aşınmaz yapısı hem uzun süre kullanılmasına hem de zararlı canlıların bünyesinde barınmasına engel olur.
Ofislerinizde cam cama bölme duvarlarını tercih ederseniz geniş bir malzeme seçeneğiyle karşı karşıya kalırsınız. Hem renk hem de desen açısından son derece zengin tasarımlardır. Renkli, mat veya kumlu cam da isterseniz tercih edebilirsiniz. Cam cama bölme duvarlar kullanışı rahat ve temizliği de son derece kolay olan tasarımlardır. Güvenlikli camdan üretilmiştir olması bunu sağlar.
Cam cam bölme duvarlar alimünyum çerçevelerin içine yerleştirilmiş cam bloklardan meydana gelen modern tasarımlardır. Cam kalınlığı 8 mm olarak ayarlanır. Temperli camlardan üretilir. Cam cama bölme duvarlar sağlığa zararlı hiç bir madde içermez. Çevreye ve canlıya dost malzemelerden üretilir. Kadıköy alüminyum bu konuda her zaman duyarlı olan ve olmaya devam edecek köklü bir kurumdur.
Hayat hızla akarken ofiskerinizi Kadıköy Alimünyumdan tesis edin. Hayata bir de buradan bakın. Elimizde bulunan Uzman kadromuzla yerinde keşif yapar, cam cama bölme duvar tasarımlarınızı tasarlar anında montaj ederiz. Standart ölçükerimiz mevcut olduğu gibi özel ölçü cam cama bölme duvarlar da son derece kolay üretilir. Hemen teslim edilir.

Hemen Ara
Navigasyon