Derzli Bölme Duvar

Derzli Bölme Duvar

Derzli bölme duvar, alimünyum çerçevelerin içine oturtulmuş modüllere farklı malzemelerden yapılan derz dolgulardır. Bölme duvar sistemleri arasında şıklığı bakımından en göz alıcı ve tasarım açısından en çok seçeneğe sahip modelin derzli bölme duvar olduğunu diyebiliriz.
İnsanoğlu, geçmişten günümüze milyonlarca yaşam alanı oluşturmuştur. Bu konuda zengin bir tecrübeye sahiptir. Hep en iyisi nasıl olur diye düşünmüştür. İş yerlerimiz, ofislerimiz yaşamımızın büyük bir bölümünün aktığı yerdir. Evlerimiz dışında en özel mekankarımızdır. Zamanımızın büyük bir bölümünün geçtiği bu özel mekanların rahatlığımızı sağladığı gibi göz zevkimizi de doyurması gerekmez mi! Elbetteki biz bunu hak ediyoruz. Zamanımızın aktığı yerin buna değmesi de lazım. Kadıköy Alimünyum’la zamanınız daha özel aksın. Bize gelin ve bu şıklığı bizimle yakalayın.
Derzli bölme duvar sistemleri şıklıklarıyla gözlerinizi doldurur. Ahşap, cam veya alimünyum derz dolgularının dansını siz de ofisleeinizde seyre dalın. Derzli bölme duvar tasarımları size sonsuz seçenekler sunar. Maliyeti de düşüktür. Alimünyum modüller üzerinde yatay, dikey veya geometrik derz dolgularının olustutduğu derli duvar bölmeleriyle siz de ofisinize şıklığı getirin. Sadece ofisinize sınırlı kalmayın. Bu modeli evinizde bir bölmümde zarifliği yakalamak adına da rahatça kullanabilirsiniz. Hafif tasarımlar olduğu için binaya herhangi bir yük getirmez.
Derzli bölme duvar sistemleri çeşitlilik bakımından çok zengindir. Kendiniz gelip görürseniz bire bir şahit olursunuz. Derzli bölme duvar tasarımlarında ses ve ısı yalıtımı da sağlanır. Alimünyum çerçeveler içindeki düz modüller derz dolguların sayesinde bir hareketlilik kazanmış da olur. Şık , zarif ve son derece modern bir tasarım harikasıdır.
Duvar bölme sistemleri toplam 7 tanedir. Hepsinin kendine has özellikleri ve tasarımları vardır. İhtiyaca göre en uygunu seçilir ve mekana monte edilir. Modern, zarif ve şık bir tasarım istiyorsanız ama özel olarak derzli bölme duvar modellerini tercih edebilirsiniz. Standart ölçülerle birlikte mekanlara özel tasarımları da mevcuttur…

Hemen Ara
Navigasyon