Ayarlı Alüminyum Kasa Kapıları

Ayarlı Alüminyum Kasa Kapıları

Ayarlı kapı kasaları Alimünyum malzemeden oluşan iskeletlerin hem boyuna hem de uzuluğuna uzatma parçalarının eklendiği kapı çerçeveleridir. İş yeri ve evler için tasarlanmıştır. Basit ve pratik bir yapıya sahiptirler. Hayatı kolaylaştıran yönü çok büyüktür.
Hem maddi , hem de manevi açıdan kapıların bizim kültürümüzde çok önemli yeri vardır. Maneviyata da maddiyata da açılan kapılardan gidilir. Kapalı kapılar sıkıntı yaratırken açık kapılar ferahlığı gösterir. Sağlamlığın göstergesidir. Fırsatlar daima açık kapılardan gelir. Kültürümüz kapılara her daim değer vermiştir. Doğal afetlerde korunulacak yerler olarak da ön sıradadır. Dayanıklığın ve sağlamlığın göstergeleridir.
Ayarlı kapı kasaları her yere uyumlu şekilde üretilir. Son derece şık ve zariftir. Uyum sağlaması açısından pervazlar da onlara göre dekore edilebilir. Her mekan ve her yere uyum sağlar.
Yeni dünya eski dünyanın tasarımlarını kaldırmaz hale gelmiş durumda. Yeni keşfedilmiş bir tasarım bütünlük sağlaması açısından eskinin üstüne yenisini uydurma eskiyi kapatmaya uyumlanmış durumda. Bu eskiye bir çizik atmak değil eskiyi yeniden tasarlamak ve daha fonksiyonel hale getirmek oluyor. Elbetteki biz yeni dünyayı oluşturmayı geçmişten öğrendik. Her zaman geçmişe teşekkür ederek adım atıyoruz. Kadıköy Alimünyum bu inceliği kendine vizyon haline getirmiş geçmişten bağını koparmadan ileriye doğru koşan bir firmadır.
Ayarlı kapı kasaları daha fonksiyonel ve kullanışlı tasarım harikalarıdır. Hem ev ve hem de iş yerleri için üretilmiştir. İsteğe bağlı olarak alüminyum kasaları her mekana uydurmak ve dekora uyumlu hale getirmek mümkündür. Statik, boyalı ve parlak olarak üretilebilir. İstenilen renk seçeneği de vardır. Artık her şey daha pratik ve kullanışlı. Ayarlı kapı kasaları son derece dayanıklı tasarımlardır. Alimünyum kasa oluşu hafif olduğu anlamına gelir. Binaya ekstra bir yük de bindirmez. Kapılarımız Kadıköy Alimünyum’la daha şık ve modern. Mutlaka bize uğrayın. Köklü değişimleri siz değerli müşterilerimizle beraber yaşayalım. Geçmişe teşekkürlerimizi sunarak.

Hemen Ara
Navigasyon