Ofis Bölme Sistemleri

OFİS BÖLME
İkinci daima tartışılır fakat birinciden herkes emindir. Ofis Bölme konusunda en iyi hizmeti, en iyi işçiliği ve tasarımı siz sevgili müşterilerimize verdigimizden biz Kadıköy Alimünyum olarak kendimizden eminiz. Bu konuda hem kendimizi geliştiriyor, hem de en son teknolojiyi takip ediyoruz.
Son yılların en moda trendleri arasında olan ofis bölme sistemi size ne kazandırır diye sorarsanız? Kendinize ve iş arkadaşlarınıza daha özel alanlar sağlar, mekanınıza veya iş yerinize modern bir hava kazandırır, içinde bulunduğunuz alanlar daha yaşanılır hale gelir ve bu çalışma performansını kat kat arttırır. Siz sevgili müşterilerimize bir çok artısı olarak döner .
Ofis bölme konusunda Kadıköy Alüminyum olarak bir çok model de si Z sevgili müşterilerimize sunmaktayız.
CAM OFİS BÖLME
Ofis bölme; 90’larda ülkemize gelmiş , 2000’ler de profesyonel olarak kullanılan bir sistemdir. Çeşitleri çok olan bu sistemin bir örneği de cam ofis bölmedir.
Cam ofis bölme, adından da anlaşılacağı gibi camdan bir kaplamadır. Kadıköy Alüminyum olarak bu konuda çeşitli camlar kullanmaktayız. Renkli, puslu veya sade cam modellerimiz mevcuttur.
Cam Ofis bölme incelik gerektiren ve zor bir iştir. Malzemesi camdan olduğu için bu konuda uzman olmuş ustaların çalışması gerekir. Kadıköy Alimünyum olarak bu konuda uzman profesyonel elemanlarımız da mevcuttur.
Cam bölmeler, tek veya çift olabilir. Tek camların montajı daha kolay yapılır. Çift camlı ise zarif ve estetik bir görüntü verir. Cam olduğu için bütün ortamda bir şeffaflık sağlar.
Cam ofis bölme konusunda mutlaka bize uğrayın. Bu konuda Kadıköy Alimünyum tek adresiniz olur.
ALÜMİNYUM OFİS BÖLME
Dünyada bir çok alanda rahatça kullanılan alüminyum, ofis bölme sisteminde de karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda farkını da daima göstermektedir. Ayrıca İçinde bulunduğumuz çağa da en uygun çözümü alüminyum ofis kaplama getirir. Kadıköy Alüminyum olarak siz değerli müşterilerimize bu konuda da en iyi hizmeti vermekten onur duymaktayız.
Alüminyum ofis kaplamalar diğer ofis kaplamalara göre daha tasarrufludur ve daha az yer kaplar. Isı ve ses yalıtımı bakımından iyidir. Hafif bir malzeme olduğu için uygulandığı binalara ekstra bir yük bindirmez. Depreme ve yangına daha dayanıklıdır.
Kadıköy Alüminyumolarak , alüminyum ofis bölmelerinde de en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Alüminyum ofis bölmeler şık ve zarif bir görüntü verir. Hayata bir de buradan bakın. Gelin ofisinizi en güzel şekilde bölelim ve hizmetinize Sunalım. her dokunuşta kendi zevkinizi hissedin…
DUVAR OFİS BÖLME
Bu sistem demir ve alimünyumdan elde edilen katı bir malzemeden oluşur. Geniş alanları daraltmak için kullanılan en şık modeldir. Duvar ofis bölmeniz istediğiniz İstediğiniz renkte olabilir. Kadıköy Alimünyum olarak bu konuda bize başvurmadan geçmeyin. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Duvar ofis bölmeleri panel seklinde yapıldığı için katlanadabilir. Bu konuda size kolaylık sağlar. Isı ve ses yalıtımı da mevcuttur. Bir çok yerde birbirinden bağımsız odalar oluşturmak açısından mükemmel bir sistemdir.
Kadıköy Alimünyum siz değerli müşterilerimize kendize özel alanlar kurmanız açısından en iyi fırsatı ve hizmeti daima sunar. Bize bakmadan geçmeyin ve izin verin hayatınıza dokunup, size mükemmel mekanlar sunalım..

Hemen Ara
Navigasyon